Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Atlantyda - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Religia i filozofia (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Wątek: Atlantyda (/showthread.php?tid=274)

Strony: 1 2 3 4


RE: Atlantyda - Jacky - 03-07-2012 00:09

Oh, to wiele by wyjaśniało, w takim razie podszedł bym bardzo sceptycznie nawet do podejrzeń że znaleziono zatopione ślady miast Smile


RE: Atlantyda - Misterio - 03-07-2012 13:41

W morzu spokojnym są ruiny miast pod wodą Tongue


RE: Atlantyda - Gemello - 04-07-2012 21:29

ja wierze ze moglo istniec cos jak atlantyda, tyle ze ta nazwa moze odnosci sie ogolnie do zaginionych miast. no wiecie. moze faktycznie istnialo kiedys miasto ktore zostalo zatopione, i historia powtarzana setki razy stala sie legenda Smile) a legenda mitem xD ja sam jestem ciekaw co kryje kontynenty na biegunach Big Grin ostatnio pokazali zdjecia ktore udalo sie zrobic za pomoca jakichs sonarów Smile)


RE: Atlantyda - Misterio - 05-07-2012 11:48

(04-07-2012 21:29)Gemello napisał(a):  ja wierze ze moglo istniec cos jak atlantyda, tyle ze ta nazwa moze odnosci sie ogolnie do zaginionych miast. no wiecie. moze faktycznie istnialo kiedys miasto ktore zostalo zatopione, i historia powtarzana setki razy stala sie legenda Smile) a legenda mitem xD ja sam jestem ciekaw co kryje kontynenty na biegunach Big Grin ostatnio pokazali zdjecia ktore udalo sie zrobic za pomoca jakichs sonarów Smile)

Tak o tym właśnie mówiłem wcześniej że niektórzy podejrzewają że tam kryje się Atlantyda


RE: Atlantyda - Osx - 11-07-2012 21:06

Ja znam teorię z Tomb Raider, ale boję się że przynudzam. Chyba że chcecie. Big Grin No śmiało. Wiem że chcecie. XD


RE: Atlantyda - Scelerisque - 11-07-2012 21:08

Nie spamuj tylko pisz tą teorię, Osx Big Grin


RE: Atlantyda - Misterio - 11-07-2012 21:12

NO dawaj dawaj Big Grin


RE: Atlantyda - Snorlax - 11-07-2012 21:16

Atlantyda według naukowców naprawdę istnieje nawet powstał film w którym było dokładnie pokazane dlaczego zatonęła na wskutek przesuwania się płyt tektonicznych, bądź wybuch wulkanu (nie pamiętam dobrze) zeszła pod wodę.
Jak przypomnę sobie tytuł to go tutaj podam

EDIT: przypomniałem sobie tytuł to Atlantis: End of a World, Birth of a Legend


RE: Atlantyda - Misterio - 11-07-2012 21:22

Tak widziałem ten film Tongue Ciekawy podobał mi się chociaż i tak ja mam inną teorie na ten temat Tongue


RE: Atlantyda - Osx - 11-07-2012 21:22

Spoko. Tamten post usunę. Smile

No więc, to nie tyle że teoria co opowieść. (na wstępie mówię że to nie jest realne tak na 100%)
Tysiące lat temu Atlantydą rządziło troje władców (rodzeństwo) Natla, Qualopec i Tihocan.
By wszystko było bezpieczne stworzyli artefakt o nazwie Scion (pol. Dziecięcie. Nie wiem kto tak umie super tłumaczyć, ale spoko. Xx) Pewnej nocy Natla chciała zabić braci, żeby posiąść całą moc artefaktu, na szczęście została przyłapana i ukarana. Zamrozili ją i ukryli pod ziemią, a Scion rozbili na trzy części. Każdą ukryli w innym zakątku świata. Pierwszą w Peru, drugą w Grecji, a trzecią w Egipcie, a całą Atlantydę schowali tak by nikt jej nie znalazł. W roku 1996 trwały budowy w Meksyku. Podczas wiercenia dziury w ziemi wyleciała stamtąd dziwna istota. To była... Natla! *pioruny i muzyka z horroru* Tyle. Dodam że na koniec wyspa został zniszczona. (Nie bijcie za to że to jest takie... em dziwne. Chcieliście to macie XD)