Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
uczenie się rosyjskiego - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: uczenie się rosyjskiego (/showthread.php?tid=27274)



uczenie się rosyjskiego - lirk - 08-03-2018 18:11

Coraz więcej osób zaczyna się uczyć rosyjskiego, czym jest to spowodowane?


RE: uczenie się rosyjskiego - dudson - 10-03-2018 19:12

Rosja jest silnym krajem, polska leży niedaleko niego, wiele firm potrzebuje osób znających język rosyjski w stopniu bardzo dobrym, więc może być on przepustką do rozkręcenia kariery


RE: uczenie się rosyjskiego - lirk - 14-03-2018 23:59

No faktycznie coś w tym jest, ale jest to nastawienie się tylko na rynek wschodni, czy angielski nie jest przydatniejszy?


RE: uczenie się rosyjskiego - beniusia - 15-03-2018 18:43

Moim zdaniem "moda" na języki panuje już od dłuższego czasu także nie ma się co dziwić Smile


RE: uczenie się rosyjskiego - upbartek - 15-03-2018 19:09

Ja miałam w liceum rosyjski i Bogu dziękuję że na tym się skończyło Big Grin Strasznie tego nie lubiłam


RE: uczenie się rosyjskiego - dudson - 18-03-2018 16:26

Angielski każdy zna, nie ma w tym nic zadziwiającego, poza tym to podstawa, ale do angielskiego warto dołączyć rosyjski, bo pracy jest pełno dla osób, które go znają i to takiej z dobrymi zarobkami


RE: uczenie się rosyjskiego - lirk - 19-03-2018 22:59

Rosyjski jest faktycznie tak prosty jak piszą o tym w internecie?


RE: uczenie się rosyjskiego - dudson - 23-03-2018 19:27

Mi nauka nie sprawia bardzo dużych problemów, wystarczy chyba znaleźć dobrze opracowane testy i materiały do nauki, korzystam głównie z tych ze strony http://www.master-ru.pl/ bo są najtańsze


RE: uczenie się rosyjskiego - deejzi - 23-03-2018 22:34

Moim zdaniem nauka języków zawsze będzie modna - nie jest istotne jaki to będzie język Big Grin