Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jaka apteka internetowa? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Jaka apteka internetowa? (/showthread.php?tid=27224)



Jaka apteka internetowa? - katarzyna.j - 02-03-2018 14:55

Czołem!

Szukam sprawdzonej taniej apteki internetowej|apteki internetowej|taniej apteki online|najtańszej apteki internetowej takiej jak ta. Znacie jakiekolwiek alternatywy albo inne tego typu apteki internetowe? Z pasją wysłucham waszego stanowiska na temat kupowania farmaceutyków w necie


RE: Jaka apteka internetowa? - loyalny76 - 02-03-2018 16:45

to zależy w jakiej są aktualnie najniższe ceny


RE: Jaka apteka internetowa? - aniaflo3 - 02-03-2018 17:02

Mi się wydaje, że najbliżsi mogą Ci pomóc w tej sprawie. Może warto ich popytać?


RE: Jaka apteka internetowa? - aleja5 - 27-10-2019 12:46

Jasne, że warto. To oszczędność czasu i pieniędzy. Powiem szczerze, że jak najbardziej warto. Zerknij na takie preparaty z kolagenu https://www.aptekagemini.pl/duolife-collagen-plynna-formula-750ml-131932.html. Dużo tańsze niż w drogeriach czy osiedlowych aptekach.


RE: Jaka apteka internetowa? - Folijka - 05-11-2019 10:07

Jedne i drugie mają sens. Wiadomo, wygodniej i taniej jest przez internet, ale trzeba czekać na przesyłkę, w stacjonarnej odrobinę drożej, ale za to praktycznie podstawowe preparaty mamy od ręki. Dobrze, że jest wybór i każdy może skorzystać z wygodnej dla niego formy zakupu. Domową apteczkę trzeba uzupełniać na bieżąco, bo już nauczyłam się, że w najmniej spodziewanych momentach (jak na przykład weekendy), czy podczas podróży zawsze może się wszystko przydać. Szczególnie lek na rany, gdyż nie tylko my, ale i dzieciaki mają tendencję do ciągłych otarć i skaleczeń. Dobrze jest mieć czym od razu takie rany odkazić, by ładnie i szybko się goiły bez żadnych infekcji i innych komplikacji.


RE: Jaka apteka internetowa? - dziewczynaszamana - 05-11-2019 11:27

Ja zamawiam w DOZ.


RE: Jaka apteka internetowa? - monikabert90 - 18-11-2019 11:06

Jeśli zależy Wam na tym, aby w takiej aptece był duży wybór, duża dostępność leków, a jednocześnie niewygórowane, konkurencyjne ceny, to polecam zajrzeć do apteki internetowej Apteka Pod Gryfem. Ja juz kilka razy robiłam tam zamówienie i za każdym razem byłam zadowolona.Nie musiałam długo czekać, raz nawet udało mi się załapać na darmową przesyłkę Wink


RE: Jaka apteka internetowa? - Lukrecja - 23-11-2019 20:53

Tak na dobrą sprawę na naszym rynku działa dzisiaj wiele aptek internetowych, w związku z czym każdy znajdzie na pewno coś ciekawego dla siebie. Moim zdaniem jednakże na pewno na uwagę zasługuje oferta, dostępna w https://www.aptekagalen.pl/ . Obejmuje ona bowiem bardzo wiele produktów, przy czym możemy tutaj liczyć zarówno na szybką realizację naszych zamówień, jak i atrakcyjne cenySmile.