Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Kantor online - Czy to bezpieczne? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Kantor online - Czy to bezpieczne? (/showthread.php?tid=27120)



Kantor online - Czy to bezpieczne? - koziel.wojciech.86 - 22-02-2018 10:37

Witam.
Czy ktoś orientuje się gdzie można sprawdzić aktualny kurs franka ?
Nigdy nie korzystałem z tego typu usługi w internecie i zastanawiam się czy jest to bezpieczne, nie chce stracić swoich pieniędzy. Czy ktoś potrafi polecić sprawdzony kantor online? Liderwalut wydaje się naprawdę profesjonalny Smile


RE: Kantor online - Czy to bezpieczne? - ArekW - 22-02-2018 22:44

Kursy walut sprawdzam zawsze na stronie kantoru internetowego w którym wymieniam walutę, publikowany jest też dla łatwego porównania średni kurs rynkowy tuż obok, dlatego jestem pewien że kantor online mnie nie oszuka i mogę szybko przekalkulować czy to dobry moment na przewalutowanie. Same transakcji oraz przelewy są zaś tak samo zabezpieczane jak w bankach.


RE: Kantor online - Czy to bezpieczne? - ignorantka - 25-02-2018 18:16

A dlaczego kantory miały by nie być bezpieczne? Zobacz, że są międzynarodowe kantory online, w których bez problemu możesz wymieniać walutę i masz pewność, że nie są to jakieś firmy widmo, które znikają z pieniędzmi klientów. Zobacz chociażby na http://www.trejdoo.com/ - tam mają spore możliwości w zakresie wymiany walut, posiadają także wieloletnie doświadczenie, są więc partnerem godnym uwagi.


RE: Kantor online - Czy to bezpieczne? - ArekW - 26-02-2018 02:07

Masz rację, w końcu taka usługa jak wymiana waluty online powinna być na porządku dziennym, jak np. przelewy elektroniczne z banku, które wykonujemy powszechnie. Trudno mi sobie wyobrazić sprawne funkcjonowanie firmy, która jest importerem lub eksporterem bez korzystania z internetowych przewalutowań. Kantor online w tym wypadku znacznie przyspiesza wszelkie transakcje i obniża ich koszty- w tym koszt przelewu.


RE: Kantor online - Czy to bezpieczne? - dziewczynaszamana - 26-02-2018 13:30

Oczywiście, że to bezpieczne. I jest taniej.


RE: Kantor online - Czy to bezpieczne? - Klaudia - 26-02-2018 15:11

Mój mąż korzysta wyłącznie z kantorów internetowych, jeśli wymienia waluty. To szybkie i najtańsze rozwiązanie.


RE: Kantor online - Czy to bezpieczne? - ArekW - 03-03-2018 03:54

ZdecydowanieSmile Ja też już kompletnie odszedłem od tradycyjnych przewalutowań, w bankach również nie kupuję, może wygodniej po one mają platformy internetowe, ale kantor online i tak lepiej wycenia dając jednocześnie 100% wygody i pewności błyskawicznej wymiany.