Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Szybka pożyczka, gdzie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Szybka pożyczka, gdzie? (/showthread.php?tid=27067)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Szybka pożyczka, gdzie? - Myszka - 16-02-2018 17:33

Jaką firmę pożyczkową możecie polecić by wziąć pożyczkę na kilka miesięcy? Niestety muszę się wspomóc takim kredytem. Możecie coś podpowiedzieć?


RE: Szybka pożyczka, gdzie? - amosacz - 16-02-2018 18:23

Ja również będę wdzięczny za propozycję bo przydałoby mi się trochę dodatkowych pieniędzy Smile


RE: Szybka pożyczka, gdzie? - Sewiroli - 16-02-2018 19:02

Nie radzę Wam brać takich pożyczek.


RE: Szybka pożyczka, gdzie? - Myszka - 17-02-2018 14:18

A dlaczego nie radzisz brać takich pożyczek? Co jest w nich złego? Czasami nie ma wyjścia, tak jak ja teraz muszę się taką pożyczka wspomóc. A nikt bliski nie jest w stanie mi pożyczyć pieniędzy.


RE: Szybka pożyczka, gdzie? - nina18 - 20-02-2018 13:25

Pożyczka to najważniejsze, że masz świadomość i ją oddasz. Problemy zaczynają się jak jej nie spłacasz. Możesz sobie poszukać jakiejś porównywarki takich chwilówek i zobaczyć jakie mają oferty. Trochę tego jest. Tylko przy porównywaniu sprawdź RRSO i weź to najniższe.


RE: Szybka pożyczka, gdzie? - Myszka - 21-02-2018 13:14

No sprawdzam w Sowie Pożyczkowej bo mi taka porównywarka wyskoczyła w Google i tam pokazuje dokładnie ile będzie trzeba oddać. W niektórych firmach mniej, w innych więcej. Ale ogólnie lepiej pożyczyć z takiej firmy niż od nieznanego pośrednika.


RE: Szybka pożyczka, gdzie? - nina18 - 22-02-2018 16:58

No tak i też lepiej jak się wniosek wysyła przez internet to lepiej to robić przez takie pewne strony jak właśnie ta Sowa a nie jakieś strony niezaufane.


RE: Szybka pożyczka, gdzie? - marysia8383 - 22-02-2018 22:00

Może spróbuj tutaj https://concash.pl/ ? Moim zdaniem mają bardzo atrakcyjną ofertę. Zawsze coś doradzą i pomogą wybrać najkorzystniejszą opcję. Pieniądze można otrzymać na dowolny cel. Pożyczek wcale nie trzeba się obawiać, wszystko jest dla ludzi Wink


RE: Szybka pożyczka, gdzie? - ArekW - 22-02-2018 22:32

Szybkie pożyczki pozabankowe są dość drogie, a wielkiej kwoty nie dostaniesz. Najmniej obciąża budżet chyba Aasa, firma uczciwa, sprawnie przekazują pieniądze, raty jak na pozabankówke przyzwoite. Choć prawdę mówiąc wolę unikać takich pożyczek.


RE: Szybka pożyczka, gdzie? - Myszka - 23-02-2018 16:10

Wiadomo, że jeśli jest możliwość lepiej pożyczyć z banku. Ale nie zawsze tak można. No i lepiej unikać każdej pożyczki i brać tylko jeśli jest taka konieczność. Dzięki za polecenie, na pewno sprawdzę.