Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wakacje nad morzem Świnoujście - pensjonat Admirał II - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Wakacje nad morzem Świnoujście - pensjonat Admirał II (/showthread.php?tid=27046)



Wakacje nad morzem Świnoujście - pensjonat Admirał II - mart12345 - 13-02-2018 17:03

Jeśli myślicie już o wczasach to polecam pensjonat Admirał II! Super ceny, bliziutko do plaży i masa atrakcji Heart
Wakacje nad morzem Świnoujście


RE: Wakacje nad morzem Świnoujście - pensjonat Admirał II - Korasek88 - 13-02-2018 19:26

Nad morzem chetnie, ale w tym pensjonacie akurat nigdy nie byłem/.

-----------------------
pożyczka online


RE: Wakacje nad morzem Świnoujście - pensjonat Admirał II - Aldona - 13-02-2018 21:45

Nie lubię bezczynnego spędzania całego dnia na plaży, wolę aktywny wypoczynek. W tym roku postanowiłam spróbować swych sił w spływach. I tak już pierwszy spływ Dniestrem pod okiem profesjonalnego instruktora odbędę będąc na majówce z Wytwórnią Wypraw. Czeka mnie niesamowita wycieczka pełna wrażeń., jak mi się spodoba to już wiem jakich atrakcji będę szukać na wakacje.


RE: Wakacje nad morzem Świnoujście - pensjonat Admirał II - tesska11 - 14-02-2018 14:43

Teraz musi tam być pięknieSmile