Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ulubiony serial, TV show. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Film (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Ulubiony serial, TV show. (/showthread.php?tid=27)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Ulubiony serial, TV show. - Zepsuta. - 06-06-2012 22:31

Jakie wasze ulubione ? Serial zdecydowanie Julka która leci na TVN i Plotkara, serial amerykański. A program to oczywiście You Can Dance i rozmowy w toku ! ;D.


RE: Ulubiony serial, TV show. - Regis - 07-06-2012 12:15

"Julka"?! WTF Big Grin Ja tam wolę The Big Bang Theory i Jak poznałem waszą matkę Wink


RE: Ulubiony serial, TV show. - Hatsu - 07-06-2012 15:00

Z polskich Julka jest fajna chociaż nie oglądam na bieżąco - jedynie jak akurat trafię xD Na bieżąco oglądałem Przyjaciół i jest to mój ulubiony serial Wink Gadając ze mną na żywo można odczuć, że mam poczucie humoru podobne do Chandlera - dziwne xD TV show? Hmmm, Rzadko oglądam telewizję - regularnie właściwie tylko Jeden z dziesięciu xP Ale jeśli już oglądam to cokolwiek na Discovery, TVN Turbo oraz Xtreme Sports Channel xD


RE: Ulubiony serial, TV show. - Misterio - 07-06-2012 15:46

Gra o tron, miecz prawdy , Przygody Merlina i Tajemniczy Krąg Smile


RE: Ulubiony serial, TV show. - achi009 - 07-06-2012 17:26

cóż Smile.
Oglądam discovery a na nim np , łowcy okazji, szkoła przetrwania, prawda czy fałsz, itp. Jadę w Bieszczady: http://wypoczynek.turystyka.pl/bieszczady.html
z serialów to . jest 1 który oglądam od samego początku Big Grin " m jak miłość " tak wiem Big Grin. ale ostatnio nawet nie chce mi się zejść i obejrzeć Big Grin.
a ogólnie to oglądam jak mi się zechce : w-11, rozmowy w toku. i inne Tongue


RE: Ulubiony serial, TV show. - AnarchyInTheUK - 08-06-2012 00:39

Dr House, pogromcy mitów, Gotowe na wszystko, how i meet your mother, dlaczego ja xd


RE: Ulubiony serial, TV show. - Henuttaunebu - 08-06-2012 12:55

Gra o tron, Dr House Big Grin


RE: Ulubiony serial, TV show. - Regis - 08-06-2012 13:36

Bardzo polecam SuperNatural ale to jak się lubicie bać Wink


RE: Ulubiony serial, TV show. - Bankai - 08-06-2012 17:13

Dragon Ball Z ^^ Który będzie od lipca na TVN7 Big Grin


RE: Ulubiony serial, TV show. - achi009 - 08-06-2012 21:19

DRAGON BALL Z 4ever ..
ale mam dla ciebie smutną wiadomość.. sam się popłakałem .



Od tygodnia krąży plotka, jakoby Dragon Ball miał powrócić do polskiej telewizji, a zapoczątkował ją obrazek wrzucony do internetu, który do chwili obecnej zyskał 30 tysięcy fanów.

Otóż Dragon Ball nie wraca. Kilka dni temu jasno potwierdził to TVN 7:
"Kochani, odnośnie Dragon Balla, http://forum.freeware.info.pl/gry/dragon-age.html na obecną chwilę nie przewidujemy emisji. Jeśli tylko będzie taka okazja i będziemy mogli go Wam wyświetlić, na pewno dowiecie się o tym tutaj oficjalnie Smile pozdrawiamy autorów wirali z plotką!".

Na koniec dobra rada: nie wierzyć naiwnie we wszystko, co ktoś gdzieś napisze.

P.S : dbnao.net polecam fajna stronka: ))))