Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Prezenty na walentynki - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Prezenty na walentynki (/showthread.php?tid=26959)

Strony: 1 2


RE: Prezenty na walentynki - Tereska087 - 13-10-2018 20:49

O też uważam, że paletka cieni do powiek to bardzo fajny prezent sama mam taką - https://www.cocolita.pl/revolution-pro i jestem z niej bardzo zadowolona. Kolorów jest sporo i można zarówno zrobić makijaż mocny i wyrazisty, ale również codzienny, bardziej subtelny. Warto tylko wcześniej nałożyć bazę do cieni, żeby dłużej utrzymywały się na powiece i były bardziej wyraziste.


RE: Prezenty na walentynki - dandir - 18-10-2018 19:55

w tym roku podarowalem kosz upominkowy dla dziewczyny i w nocy mi sie odwdzieczyla AngelBlush


RE: Prezenty na walentynki - Opos - 19-10-2018 09:11

Mi na walentynki chłopak kupił kolczyki nomination Biżuteria bardzo delikatna i gustowna. Idealna na na wieczorowe wyjścia lub różnego rodzaju imprezy.


RE: Prezenty na walentynki - Donia002 - 22-10-2018 10:45

Zgadzam się jakaś błyskotka jest fajnym pomysłem. Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłaby tutaj stal chirurgiczna Biżuteria wykonana z tego metalu jest świetna przede wszystkim dlatego, że w żaden sposób nie uczula skóry ani jej nie podrażnia. Jest również w bardzo przystępnych cenach.


RE: Prezenty na walentynki - lotor - 26-11-2018 20:28

Wyslij jej swieze i pachnace kwiaty! kwiaciarnia internetowa dowozi pod wskazany adres o dogodnej porze... bardzo wygodna opcja i oszczednosc czasu


RE: Prezenty na walentynki - zu0816 - 13-02-2020 12:52

Ja ostatnio trafiłam na świat-penilarge.pl i zastanawiam się nad zamówieniem tabletek na powiększenie penisa dla męża. Myślicie, że to odpowiedni prezent? Nie chcę go urazić tylko poprawić jakość naszego seksu. Oczywiście rozmawiałam z nim na ten temat.


RE: Prezenty na walentynki - annaa - 17-02-2020 13:15

My sobie nie kupujemy prezentów na Walentynki. Wolimy pójść do kina lub na kolację. Smile