Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
fotografia - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: fotografia (/showthread.php?tid=26942)

Strony: 1 2 3 4


fotografia - dudson - 30-01-2018 14:27

Zajmujecie się fotografią? Fotografowanie czego sprawia wam największą przyjemność


RE: fotografia - julka021 - 30-01-2018 15:02

Natury - uwielbiam wykonywać zdjęcia wszystkiemu co ma związane z naturą Smile


RE: fotografia - lirk - 02-02-2018 11:41

Jeżeli jesteś początkującym to powinieneś zaczynać właśnie od natury, trudno jest zepsuć takie zdjęcia, więc się nie zniechęcisz, osobiście też uwielbiam robić zdjęcia dla natury, ale zdarza mi się robić je też dla ludzi.


RE: fotografia - dudson - 03-02-2018 03:03

Czy potrzebna jest jakaś wiedza teoretyczna, by zacząć?


RE: fotografia - lirk - 04-02-2018 01:45

Oczywiście, że tak, dobrze by było, gdybyś się wpierw przygotował, wiadomo, że większości rzeczy nauczysz się w praktyce, ale teoria daje sprawdzone zaplecze i wiedzę, bez której ciężko jest dobrze zacząć


RE: fotografia - dudson - 04-02-2018 13:50

Uczyć się z książek, czy internetu?


RE: fotografia - lirk - 05-02-2018 02:12

Jest kilka ciekawych książek, jednak nie wiem, czy warto wydawać na nie pieniądze, poza tym technologię cały czas się zmieniają, więc książki szybko staną się przestarzałe, ja preferuję raczej blogi internetowe, sam często przeglądam http://fotology.pl/ bo jest o czym poczytać


RE: fotografia - dziewczynaszamana - 06-02-2018 16:51

Ja bardzo lubię robić zdjęcia Smile


RE: fotografia - monikabert90 - 10-12-2019 18:47

A czy znacie jakieś firmy, które świadczą takie usługi jak profesjonalna fotografia wnętrz? Ja osobiście mogę Wam polecić taką firmę GoodFoto, która działa naprawdę profesjonalne. Ich zdjęcia mieszkań, domów i innych budynków wewnątrz naprawdę robią wrażenie Wink


RE: fotografia - raku95 - 19-12-2019 10:26

Właściwie nie fotografuję, bo nie mam do tego ręki. Ale mamy w rodzinie jedną dziewczynę, która ma do tego smykałkę i naprawdę świetne zdjęcia robi. Ostatnio pokazywała mi presety na Instafoci, myślę, że to ciekawe wyjście dla tych, którzy chcą automatycznego poprawienia zdjęć. Sam zacznę chyba korzystać.