Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Urządzenia gastronomiczne - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Jedzenie & Kulinaria (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Urządzenia gastronomiczne (/showthread.php?tid=26919)

Strony: 1 2 3


Urządzenia gastronomiczne - reversa - 26-01-2018 19:22

Jest może ktoś kto się zna w tym temacie, może ma swój lokal i jest w stanie mi podpowiedzieć gdzie coś takiego kupić


RE: Urządzenia gastronomiczne - hiacynta3 - 27-01-2018 15:12

No na pewno nie kupisz wszystkiego w jednej firmie, wybieraj takie które się w czymś specjalizują, na przykład tak jak Winterhalter robi dobre zmywarki i wyparzarki. Takie urządzenia Ci posłużą kupę czasu


RE: Urządzenia gastronomiczne - kajteeek - 07-03-2018 10:26

Na pewno warto poszukać w sieci, to będzie najłatwiejsze, a firm zajmujących się produkcją i sprzedażą takich urządzeń na pewno parę jest.


RE: Urządzenia gastronomiczne - Ela - 07-03-2018 12:29

Ja wybieram się na targi gastronomiczne - często na targach wystawiają się również firmy ze sprzętem do gastronomii. Możesz poszukać informacji, czy w Twoim regionie/mieście takie targi się będą odbywać w najbliższym czasie.


RE: Urządzenia gastronomiczne - timi44 - 07-03-2018 16:04

Wielkie dzięki za ciekawe porady Smile Myślę, że przydadzą mi się Smile


RE: Urządzenia gastronomiczne - Lukrecja - 19-03-2018 12:00

Według mnie jeżeli chodzi o tego rodzaju produkty, ich wybór na naszym rynku jest dziś naprawdę bardzo duży. Przy czym ciekawe propozycje tego rodzaju znajdziemy w http://sklep.technica.pl/ . Generalnie znajdziemy tam wszystko to, co pozwoli nam kompleksowo wyposażyć każdy lokal gastronomiczny, a jednocześnie ceny są naprawdę przystępne.


RE: Urządzenia gastronomiczne - gertruda - 29-04-2018 14:03

W internecie znajdziesz całą masę takich ofert.


RE: Urządzenia gastronomiczne - Anja - 01-05-2018 15:51

Wydaje mi się, że cały asortyment znajdziesz w tym sklepie: https://mmgastro.pl/promocje , a co najważniejsze, prawdopodobnie zamówisz go od ręki, z szybka dostawą.
Rozejrzyj się na stronie, możesz też podpytać mailowo o różne rzeczy, na pewno chętnie Ci doradzą.
Moi znajomi zamawiali u nich i są bardzo zadowoleni, szczególnie z promocji, jakie mają na stronie.


RE: Urządzenia gastronomiczne - sebar12 - 19-07-2018 16:36

Takie urządzenia gastronomiczne jak miksery, tostery itp zamawiam ze sklepu gastronomicznego Iguana. Produkty są najwyższej jakości przeznaczone do kuchni restauracyjnych także w zwykłej domowej kuchni sprawują się jeszcze lepiej. Te urządzenia mam od 4 lat i ani razu nie byłam z nimi na gwarancji.


RE: Urządzenia gastronomiczne - Beata33 - 24-09-2018 22:53

Nie da się ukryć, że obecnie internet jest miejscem, gdzie wiele osób dokonuje zakupów i jest to jeden z głównych kanałów. Sprzęt gastronomiczny kupiony w ten sposób często jest dostarczany w 24h, cechuje go dobra jakość i konkuerncyjne ceny.