Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Prezenty dla kobiet - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Prezenty dla kobiet (/showthread.php?tid=26907)

Strony: 1 2 3 4 5


Prezenty dla kobiet - lolek59 - 25-01-2018 17:40

Szukacie fajnego prezentu dla kobiety? Jakie są wasze pomysły? Niekiedy trudno trafić z oryginalnym prezentem. Sporo fajnych pomysłów można znaleźć tutaj https://www.superprezenty.pl/prezenty-dla-kobiet Znajdziecie tam wiele pomysłów oryginalnych prezentów. Będą idealne na każdą okazję.


RE: Prezenty dla kobiet - hiacynta3 - 26-01-2018 23:30

Może jakieś fajne ciuchy, albo buty? Jak lubi to można postawić na jakies porządne ekskluzywne i dobrej jakości jak na https://viadellaspiga.pl/projektanci/michael-kors Smile


RE: Prezenty dla kobiet - korn - 20-02-2018 12:04

Przyjaciółce kupiłam ostatnio lakiery hybrydowe firmy Semilac. Sama bardzo lubię lakiery tej marki więc myślę, że jej też przypadną do gustu, a wiem że chciała sobie zacząć samemu robić hybrydy.


RE: Prezenty dla kobiet - automaniak1965 - 20-02-2018 12:42

Może wyjazd niespodzianka na weekend? Polecam wybrać jakiś hotel SPA. Ofert na rynku jest sporo, trzeba polować na okazje.


RE: Prezenty dla kobiet - alicja930 - 23-02-2018 14:49

Ja jako kobieta bardzo uwielbiam różne wyjazdy i mój parter bardzo dobrze o tym wie. W tyk roku, na naszą rocznicę planujemy wyjazd, a że zbiegnie się w to w czasie razem z majówką, to już przeglądamy jakieś oferty na majówkę. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli i że uda nam się wspólnie spędzić czas.


RE: Prezenty dla kobiet - katarzyna.j - 23-02-2018 16:27

kobiety zawsze się cieszą z jakiś ciuchów. Można kupić jakieś rzeczy typu koszulki z fajnymi tekstami albo obrazkami. Najlepiej jeszcze samodzielnie je zaprojektować.


RE: Prezenty dla kobiet - Majaa2 - 23-02-2018 16:50

Najlepsze dla kobiety są niespodzianki. Można zabrać ją na niespodziewaną kolację do restauracji albo kina Smile


RE: Prezenty dla kobiet - Inżynier Mamoń - 01-03-2018 02:01

Dzisiaj jednym z lepszych pomysłów na prezent dla eleganckiej kobiety będą porządne lakiery hybrydowe marki Neess. Są naprawdę obecnie zdecydowanym numerem 1 na rynku do paznokci, nawet ta słynna piosenkarka Cleo je reklamuje, więc to musi coś znaczyć ! Moja żona dostała je ode mnie na rocznicę, była bardzo zadowolona a to jest najlepsza rekomendacja, bo ona jest bardzo wybredna, a w marce Neess to się wręcz zakochała Smile


RE: Prezenty dla kobiet - MartynaMazurek - 02-03-2018 15:31

Wszystko zależy od zainteresowań danej kobiety. Mnie by tam lakiery do paznokci nie specjalnie ucieszyły. Byłabym za to mega szczęśliwa, gdybym dostała nowe spodenki do mma. Wink


RE: Prezenty dla kobiet - aniaflo3 - 02-03-2018 17:02

Ja w celu znalezienia odpowiedniego prezentu często korzystam z przeglądarki. Dużo fajnych pomysłów można w ten sposób znaleźć.