Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Kawalerski wieczór - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Kawalerski wieczór (/showthread.php?tid=26778)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Kawalerski wieczór - Tajemniczy_Don_Pedro - 30-09-2018 16:13

Byle nie szaleć za mocno.


RE: Kawalerski wieczór - ewelina546 - 30-09-2018 22:00

Każdy woli coś innego. Dla mnie super pomysłem jest wyprawa np na quady http://www.dreamlandia.pl/quady-krakow/ . Taki męski wyjazd. Super wspomnienia i przynajmniej nikt nie ma kaca moralengo.


RE: Kawalerski wieczór - raku95 - 06-10-2018 11:45

Organizacja wieczoru kawalerskiego to mega odpowiedzialność, hehe . Mój teraźniejszy, a wcześniej przyszły szwagier zorganizował nam miły wieczór w klubie go-go New Orleans Club w Warszawie Wink . Mogliśmy sobie popatrzeć, jak zwinne tancerki kręcą się na rurze i popijają drinki, wypić z nimi i porozmawiać. Niestety, mimo tłumaczeń, moja żona nie była zadowolona;d .


RE: Kawalerski wieczór - zosienka - 09-10-2018 13:34

Ja uważam, że czemu nie kupić gadżetów erotycznych? Z tego, co wiem, to tego typu prezenty kupuje się zazwyczaj na osiemnastki i na wieczory kawalerskie oraz panieńskie. Jeśli chcecie zrobić wyjątkowe wrażenie to możecie zdecydować się na przykład na analny vibrator. Wydaje mi się, że to będzie prezent bardzo oryginalny Smile


RE: Kawalerski wieczór - Tajemniczy_Don_Pedro - 24-10-2018 11:55

Oryginalny nie znaczy dobry.


RE: Kawalerski wieczór - patrycja017 - 25-10-2018 14:04

Pamiętajmy, że jak panna młoda dowie się o wieczorze kawalerskim w klubie go go to może rozegrać się dramat xD Lepiej wybrać coś równie męskiego, ale bezpieczniejszego. Np. paintball, lot w tunelu aerodynamicznym (jeden jest w Mirosławicach, Speedfly) albo strzelnica. Zabawy będzie dużo, a wspominać będzie można nawet przy przyszłej małżonce xD


RE: Kawalerski wieczór - Krystian25 - 08-11-2018 15:26

Myślicie, że escape room nadaje się na rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego? Pan młody nie jest zainteresowany ostrą imprezą i litrami alkoholu, więc szukamy z kumplami jakiejś alternatywy.


RE: Kawalerski wieczór - Tajemniczy_Don_Pedro - 09-11-2018 16:19

Jak najbardziej. Też byliśmy w Escape Roomie na kawalerskim kumpla.


RE: Kawalerski wieczór - kikom - 21-11-2018 15:04

ja myślę, że super miejsce na kawalerski (jeżeli oczywiście lubicie tańczyć) to będzie a1 club we Włocławku. Ja tam ostatnio byłam z dziewczynami na panieńskim, ale kawalerski też jak najbardziej warto tam zrobić. pyszne drinki, miła obsługa super muzyka


RE: Kawalerski wieczór - beniasara - 26-11-2018 22:57

Angel