Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
tatuaż - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: tatuaż (/showthread.php?tid=26755)

Strony: 1 2 3 4


RE: tatuaż - dziewczynaszamana - 15-07-2019 15:11

Ja cały czas się zastanawiam nad tatuażem.


RE: tatuaż - charlotte - 06-08-2019 10:34

Tatuaż to nie jest coś co zrobisz a za chwilę usuniesz więc warto poważnie się zastanowić i przemyśleć co chcesz sobie wytatuować. Ja mam cztery tatuaże i planuję kolejne. Pamiętaj, że mając tatuaże pielęgnacja jest bardzo ważna. Najlepiej zaopatrzyć się w krem octenicare.


RE: tatuaż - sylwia_12 - 09-09-2019 13:27

Prowadzisz swoje własne studio tautażu i szukasz profesjonalnych akcesorii body piercing, igły i farby do tatuażu oraz wiele więcej to znajdziesz je w sklepie http://samurajzoo.com


RE: tatuaż - lolek59 - 26-09-2019 13:22

Możliwości jest wiele, by szybko sobie zrobić tatuaż. W sprawdzonych studiach uda się je wykonać. Także tatuaże w Szczecinie wykonują tatuażyści z doświadczeniem. Będą w stanie wykonać każdy projekt. Warto im zaufać, bo nie popsują tatuażu.


RE: tatuaż - Bonaven - 28-09-2019 14:13

(15-07-2019 15:11)dziewczynaszamana napisał(a):  Ja cały czas się zastanawiam nad tatuażem.

Fajna rzecz, ale rękawki nie podobają mi się.


RE: tatuaż - julek1 - 15-10-2019 09:12

W Blackstar Studio wykonują profesjonalnie zabiegi tatuowania i kolczykowania ciała. Różnorodność wzorów i stylistyk wykonywanych w studio https://www.blackstarstudio.pl pozwoli każdemu znaleźć wymarzony wzór i zrealizować nawet najbardziej śmiałe pomysły na ozdobienie ciała lub wykonanie symbolicznego wzoru.


RE: tatuaż - Tajemniczy_Don_Pedro - 15-10-2019 10:12

Ja sobie raczej nigdy nie zrobię. To nie moja bajka.


RE: tatuaż - ninjaa - 06-11-2019 08:54

nie ma się co zastanawiać tylko działać Smile jak potrzebujesz namiar na sprawdzone studio to ja polecam Jah Love Tattoo. Powiem więcej, w tym miejscu znajdziesz kilka bardzo uzdolnionych osób, dla których praca jest też pasją więc w każdy robiony przez siebie tatuaż wkładają całe serducho Smile


RE: tatuaż - byniek - 28-11-2019 20:28

Mam zrobione kilka tatuaży i najśmieszniejsze jest to, że każdy jeden był robiony gdzie indziej, a to dlatego, że często podróżuję po Polsce, ale także po świecie. Teraz szukam jakiegoś sprawdzonego salonu tatuażu w Szczecinie i ten link mnie zainteresował. Czy ktoś z obecnych zna może SkyTattoo i może powiedzieć o nich coś więcej? Będę bardzo wdzięczny!


RE: tatuaż - Folijka - 29-11-2019 13:09

Uwielbiam tatuaże, sama też szykuję się do kolejnego, tylko pozostaje jeszcze odpowiedni wzór do wyboru. Niektórzy narzekają, że jednak to nie to i że myśleli, że wykonany tatuaż będzie się po czasie prezentował tak samo, jak na początku. Wydaje mi się, że zapomnieli o najważniejszej rzeczy - że trzeba go pielęgnować. W każdej aptece można dostać octenicare. Jest to łatwo dostępny, świetny krem, który sprawdza się nie tylko na początku, by tatuaż szybko się wygoił, ale również i później, by nawilżać i pielęgnować skórę.