Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Konto oszczędnościowe - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Konto oszczędnościowe (/showthread.php?tid=26697)



Konto oszczędnościowe - izabela30 - 21-12-2017 20:01

Witam w jakim banku warto założyć konto oszczędnościowe?


RE: Konto oszczędnościowe - samira82162 - 21-12-2017 21:37

Konta oszczędnościowe są w chwili obecnej raczej nieopłacalne :/.


RE: Konto oszczędnościowe - sammas - 20-01-2018 17:04

Każdy musi sam zdecydować które konto najlepiej mu opowiada. Informacyjnie podam że mam konto oszczędnościowe w banku raiffeisen. Polecam wejść na ich stronę i samodzielnie sprawdzić.


RE: Konto oszczędnościowe - shizune - 31-01-2018 10:18

A ja uważam, ze dzisiejsze stawki są całkiem w porządku i że warto takie konto zakładać. Czemu nie? Sama aktualnie szukam informacji jakie konto dla młodych założyć chrześniakowi, i korzystam z porównywarek. Przeglądam jedną, potem drugą, żeby porównać informacje i wybrać najlepsze. Tobie radze to samo, jeśli chodzi o oszczędnościowe. To chyba najlepsza pomoc finansowa w tym względzie.


RE: Konto oszczędnościowe - Aldonka88 - 06-11-2022 18:10

Warto na pewno skutecznie inwestować w złoto i kamienie szlachetne swoje oszczędności. Dlatego będąc na etapie poszukiwań ciekawych propozycji w tym zakresie to na pewno warto zapoznać się i sprawdzić ofertę Mennicy Skarbowej. Udało mi się już w ten sposób ulokować całkiem sporo pieniędzy. Warto budować swoje zabezpieczenie jeżeli chodzi o przyszłość. Te środki zarobione możesz potem inaczej zainwestować, natomiast teraz przy takiej inflacji to dobry kierunek aby chronić swoje oszczędności na lata.