Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Odszkodowanie po wypadku - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Odszkodowanie po wypadku (/showthread.php?tid=26694)



Odszkodowanie po wypadku - kapusniaczek - 20-12-2017 22:57

Cześć, 3 tygodnie temu miałam wypadek samochodowy nie z mojej winy. Problem taki, że winowajca uciekł i nie mam żadnych świadków. Ubezpieczyciel daje śmieszne pieniądze za to. Ktoś może polecić kogoś lub doradzić co mogę zrobić? Bo szkoda żeby to się tak skończyło, że prawie nic nie dostanę za to.


RE: Odszkodowanie po wypadku - lena007 - 28-12-2017 23:07

Polecam EuCO. Koniecznie do nich zadzwoń. To świetna firma z dużym doświadczeniem.


RE: Odszkodowanie po wypadku - fiona11 - 06-06-2018 07:37

Czasem samodzielna walka z ubezpieczycielem nie przynosi rezultatów. U mnie było bardzo podobnie, pomocny okazał się kontakt z firmą odszkodowania123. Dzięki ich wsparciu, wiedzy i doświadczeniu ubezpieczyciel zgodził się na wypłatę odpowiednio wysokiego zadośćuczynienia.


RE: Odszkodowanie po wypadku - alka - 22-08-2018 21:39

Sprawca musi się znaleźć żeby móc z jego OC pociągnąć odszkodowanie. Zapisy z kamery powinny pomóc. Tylko pamiętaj by walczyć o swoje bo ubezpieczalnie lubią zaniżać odszkodowania. Jeśli tak będzie to od razu dzwoń do ECONOMIST 882 000 883 , CI panowie pomagają wywalczyć dopłatę do odszkodowań


RE: Odszkodowanie po wypadku - kazik5601 - 23-08-2018 12:43

Ostatnio mój znajomy wywalczył 100 tysięcy odszkodowania za wypadek.


RE: Odszkodowanie po wypadku - kris12 - 31-08-2018 00:32

EuCO specjalizuje się w takich sprawach. Odzyskują naprawdę duże sumy. Nie ma co się dziwić, bo mają własną kancelarię prawną.