Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Biżuteria srebrna - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Biżuteria srebrna (/showthread.php?tid=26638)

Strony: 1 2


Biżuteria srebrna - kaslei - 13-12-2017 18:20

Hej, jak w temacie, srebrna biżuteria Smile Ostatnio strasznie mi się spodobała i zaczynam kupować jej coraz więcej. Tyle, że w sklepach w mojej okolicy nic ciekawego już nie mają i zaczynam rozglądać się w internecie. Jaki sklep możecie mi polecić?


RE: Biżuteria srebrna - Alina083 - 24-12-2017 22:43

Również uwielbiam biżuterię srebrną jak ta: https://www.marko.pl/kolczyki-srebrne. Nie mogę się często powstrzymać przed kupnem kolejnej pary kolczyków czy bransoletki. Zawsze do pracy zakładam biżuterię, żeby trochę ożywić wygląd. A na imprezy oczywiście wybieram coś bardziej okazałego co będzie się bardziej rzucało w oczy.


RE: Biżuteria srebrna - szotka - 13-03-2018 20:07

W sieci jest mnóstwo sklepów z biżuterią. Najlepsze jest to, że w internecie biżuterię można kupić taniej.


RE: Biżuteria srebrna - dereby - 14-03-2018 08:47

Biżuteria srebrna to moja ulubiona. Delikatna i stylowa. Byle nie przesadzić z ilością.


RE: Biżuteria srebrna - alicja930 - 15-03-2018 21:52

Jakie rodzaje splotów łańcuszków podobają się Wam najbardziej? Mnie osobiście podobają się te najdelikatniejsze, bo pasują do wszystkiego i można nosić je na co dzień.


RE: Biżuteria srebrna - tesska11 - 11-05-2018 10:52

Dokładnie, gdzie dostać wyjątkową biżuterię?


RE: Biżuteria srebrna - Tepjo90 - 14-05-2018 14:28

Nie mam za bardzo rozeznania w tym obszarze tematycznym... Kompletnie się na tym nie znam...


RE: Biżuteria srebrna - kalipsa - 28-05-2018 11:13

Uwielbiam srebrną biżuterię!! Nie lubię tej złotej, ale srebrną mogłabym nosić codziennie. Na szczęście jej ceny już są bardzo przystępne, a wybór form tak duży, że nie wiadomo na co się zdecydować! A przynajmniej ja zawsze mam z tym problem Big Grin


RE: Biżuteria srebrna - Klaudia - 11-06-2018 12:49

A ja z czasem zaczęłam przekonywać się do złotej biżuterii, mimo że kiedyś nosiłam wyłącznie srebro. Gust się z wiekiem zmienia.


RE: Biżuteria srebrna - Limi34 - 12-06-2018 16:20

Ja mam swój bazarek gdzie uda mi się trafić zawsze piękną srebrną biżuterię za na prawdę niskie pieniądze.