Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Gdzie wziąć kredyt - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Gdzie wziąć kredyt (/showthread.php?tid=26601)

Strony: 1 2 3 4


Gdzie wziąć kredyt - charlotte - 07-12-2017 01:20

Gdzie najlepiej wziać kredyt?
Czy ktoś z was korzystal z oferty kredyt123? Pilnie muszę wziąć większą pożyczkę i nie wiem gdzie się udać.


RE: Gdzie wziąć kredyt - krawiki - 17-12-2017 22:51

Myślę nad kredytem gotówkowym u nich. Oferta kredyt123 jest bardzo ciekawa i przyznam, że jak w pracy rzuciłam ten temat to wiele osób chwaliło ich. Nie sądziłam nawet, że tak wiele moich koleżanek też korzysta za kredytów gotówkowych. Moja córka za 4 miesiące bierze ślub i bez dodatkowej kasy nie damy rady dopiąć wszystkiego na ostatni guzik.


RE: Gdzie wziąć kredyt - Perki - 18-12-2017 10:28

W tych czasach to większość ludzi bierze kredyty.


RE: Gdzie wziąć kredyt - Mariia1990 - 18-12-2017 13:48

Ja chciałam udać się do banku, bo mi tak rozsądek podpowiadał jednak za długo to wszystko trwało. Uznałam, że skorzystam z firmy pożyczkowej i właśnie trafiłam na tą firmę - kredyt123, wszystko poszło sprawnie. Myślę, że możesz tam wziąć pożyczkę nawet taką mniejszą, bo ja brałam na 2 tysiące złotych i bardzo sobie chwale


RE: Gdzie wziąć kredyt - kajteeek - 18-12-2017 14:20

Najlepiej w banku, a wcześniej sprawdzić oferty


RE: Gdzie wziąć kredyt - szymanek - 18-12-2017 18:39

Jest wiele porównywarek kredytowych, które kilkadziesiąt ofert na raz porównuja mysle ze najbardziej oplacalne jest skorzystac z czegos takiego.


RE: Gdzie wziąć kredyt - darek95 - 20-12-2017 23:16

Interesuje Cię kredyt, czy pożyczka? Raz piszesz tak, a raz tak, można się pogubić. Niemniej, moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest http://www.katalogkredytow.pl/kredyt-gotowkowy/ Wejdziemy na stronę i wszystko sobie wyliczymy. W razie jakichś pytań, proszę po prostu zapoznać się ze stroną. Sądzę, że na pewno pomoże.


RE: Gdzie wziąć kredyt - Witkarrek - 27-12-2017 10:20

W banku mówicie, no fajnie w banku jednak ja już dwa razy odmowę dostałem, a też jak szukałem pożyczki na święta to nie uśmiechało mi się jeździć i załatwiać pożyczki, szczególnie gdy nie wiadomo czy dostane ja i ile to potrwa. Własnie ktoś poradził mi w internecie kredyt123. Bardzo szybko i bez problemów dostałem pieniądze na konto. Fajna opcja


RE: Gdzie wziąć kredyt - sylka - 25-01-2018 16:49

Oj tak, tak. Podpisuję się pod tym wszystkim. Także słyszałam fantastyczne opinie na temat firmy kredyt123. Przyznam, że aż jestem w szoku że ludzie tak pochlebnie oceniają firmę pożyczkową. To bardzo dobrze świadczy. Zamierzałam wyjechać za granicę na pół roku albo rok, aby zarobić nieco większą sumę na organizację wesela , ale jednak zrezygnuję - zostanę z bliskimi i wezmę kredyt w tej firmie.


RE: Gdzie wziąć kredyt - Karina - 29-01-2018 16:13

Ja się przyznaję, że wzięłam pożyczkę w Kredyt123. Podchodziłam sceptycznie do tego kredytu, bałam się że będę miała ciężko ze spłatą rat i będę zmuszona poprosić znajomych o pomoc, albo co gorsza - zaciągnąć kolejny kredyt. Natomiast w pełni mogę polecić tą firmę, dostosowali spłatę rat pod moje możliwości Smile