Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? (/showthread.php?tid=266)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - Jakub22 - 24-04-2014 15:38

jak chodziłem do LO to miałem swojego mentora a był nim pan od historii Wink


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - marcinnns - 28-04-2014 16:43

Moja matematyczka też była całkiem w porządku. Zawsze potrafiła wszystko logicznie wytłumaczyć. Ah szkoła..... to były czasy Big Grin


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - czarneszpilki - 16-05-2014 12:21

(28-04-2014 16:43)marcinnns napisał(a):  Ah szkoła..... to były czasy Big Grin
Wróciłoby się... prawda?Big Grin


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - gatta - 20-05-2014 10:27

Ja miałam wielu wspaniałych nauczycieli. Największą sympatią darzyłam jednak polonistę. Ty człowiek - orkiestra. Był autorytetem dla wielu.


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - Wieloryb - 13-06-2014 16:01

W technikum bardzo lubiłem nauczycielkę od WOS'u. Potrafiła dobrze nauczyć i była bardzo pozytywna osobą.


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - derek - 15-06-2014 08:01

To ciekawe bo w moim przypadku także ulubionym nauczycielem był nauczyciel od WOSu (w gimnazjum). W dodatku był naszym wychowawcą. Naprawdę w porządku.


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - Waclaw90 - 23-06-2014 14:22

ja bardzo miło wspominam historię i naszego nauczyciela który był niezłym jajcarzem i widać jak bardzo kochał swoją pracę bo w niebywały sposób potrafił nam przekazać swoją widzę i zarazić historią


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - monsoon - 05-11-2014 15:23

Mój ulubiony nauczyciel uczy nas serwisowania sprężarek śrubowych. Jest to mój ulubiony przedmiot. Chciałbym potem pracować w tym zawodzie. Znalazłem już jedną firmę w której chciałbym robić, oto ona http://www.machair.pl/serwis/
jedna z lepszych firm od sprężarek na rynku, może moje marzenie się spełni...


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - Grzesiek24 - 10-11-2014 13:27

Mój ulubiony nauczyciel naucza Historii Smile Kapitalny koleś !


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - Layla16 - 11-11-2014 14:17

U mnie była Pani z Podstaw Przedsiębiorczości. Świetna babka.