Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? (/showthread.php?tid=266)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - Tuptol - 29-06-2012 01:39

(24-06-2012 04:58)Gemello napisał(a):  Geografia Big Grin koles jestes przezaje*isty xD!!
Chodzi po klasie skradajac sie Big Grin podczas sprawdzianu podchodzi do nas znienacka i krzyczy "CO SCIAGASZ?!"
Jest tak zakrecony ze kazda lekcja jest na inny temat xD
Oceny wystawia na cala strone A4 xD np Wielka 3+ na cala strone XD
Zawsze mowi "Bardzo ladna odpowiedziec, widac ze sie nauczylas 2+"
Albo "slabo slabo, a wiem ze stac cie na wiecej, 4 siadaj" xDDD
bije mnie dziennikiem jak spie xD
smial sie ze mnie ze nie zdałęm XD hahaha
Fajny koles Big Grin jest strasznie zywiołowy a na nazwisko ma Żywiołowski XD ahahaha


Hahaha widzę, że nie muszę opisywać mojego gościa od infy XD
Typek jest zajebisty Big Grin
Wali takimi tekstami jak Twój od Gegry xd


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - blacklist - 31-07-2012 23:28

Pani od chemii- bo wg. mnie potrafi tłumaczyć Smile
Facet od historii też jest ok- świetnie potrafi zażartować z jakichś faktów itd. Big Grin


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - scrappy - 31-07-2012 23:50

języka angielskiego - nie dość, że jest to bardzo dobry nauczyciel, to jeszcze spoko człowiek Smile


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - Rossonero - 15-08-2012 03:14

Ja jednego nie potrafię wymienić Wink. Od Angielskiego - moja wychowawczyni. Genialna nauczycielka pod absolutnie każdym względem. Nie dość, że dobrze uczy to jako osoba jest bardzo... Hmmmmm, korzystna dla uczniów Big Grin. No i chemica. Ma specyficzne poczucie humoru, troszkę po każdym jeździ (ironiczna), ale w gimnazjum byłem uczulony na chemię a u niej... Polubiłem ten przedmiot Big Grin


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - kasskins - 15-08-2012 21:56

Matematyczka Big Grin świetna babka , szybko tłumaczy ,ale da się zrozumieć. Na lekcjach jest fajna atmosfera , zawsze da się z nią pożartować itd. Smile


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - kamiska9 - 14-12-2012 13:57

Zdecydowanie facet od angielskiego. Jest mega roztrzepany i śmieszny. Nosi wielkie okulary w zielonych oprawkach i ciągle o wszystkim zapomina co nie oznacza, że nauka angielskiego z nim jest mało efektywna.Wszyscy uczą się, bo lubią a nie dlatego że muszą. I chyba o to chodzi.........


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - bebert - 04-01-2013 14:39

Matematyki - moja wychowawczyni uczyła właśnie tego przedmiotu i bardzo, bardzo miło ją wspominam ze względu na fakt, iż była sympatyczna i nieraz pomogła mi wyjść z kłopotów z nauką - bez stresu czy krzyku.


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - kulczyckisebastian - 14-11-2013 15:52

Moja ulubiona nauczycielka uczy przystosowania do życia w rodzinie.


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - krokodylek - 23-12-2013 10:46

Wykładowca historii literatury angielskiej Smile


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - czarneszpilki - 23-04-2014 14:25

Trochę odświeżę wątek, bo wydaje mi się całkiem fajnyWink dla mnie idealna była polonistka, naprawdę konkretnie nas do matury przygotowała. A ogólnie bardzo fajna była też babka z angielskiego Smile za mało mówi sie o fajnych nauczycielach, za dużo o tych którzy gnębią Smile