Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? (/showthread.php?tid=266)

Strony: 1 2 3 4 5


Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - fenice - 21-06-2012 19:31

Moja matematyczka jest The Best ;p
Wszystko ślicznie wytłumaczy, a jak jest z wami?

_______________________________________

[Obrazek: 1243795_o.gif]


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - Henuttaunebu - 21-06-2012 19:35

Pani od j.włoskiego. Konkretna babka. Mimo tego, że jest momentami złośliwa, i bezpośrednia to jest to co lubię w niej najbardziej Big Grin


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - kamil207 - 22-06-2012 09:28

Moja też matematyczka i Pani od Polskiego (wychowawczyni) Jest supcio, najlepsza ze wszystkich, 6 lat pod żąd dosatawała tytuł Najlepszego Nauczyciela Roku, wybieranego przez uczniów, Ciekawe jak będzie teraz ^^


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - truskawka1997 - 22-06-2012 22:44

Moja to od niemieckiegooooo <3 Kocham ją Big Grin


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - Piotr - 22-06-2012 22:47

WF <333


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - Jacky - 23-06-2012 00:59

Już mnie nie uczy. Ale to był nauczyciel j. angielskiego. PRZEMEK FTW!


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - Ewelina - 23-06-2012 18:33

Od niemieckiego. dobrze tłumaczy i jest zazwyczaj miła, ale wredna też potrafi być < szczególnie dla pierwszych klas > dlatego większość nie znosi jej i przedmiotu.


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - CoolStoryBro - 23-06-2012 19:55

Matematyczna, Fizyk i Polonistka Smile


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - Gemello - 24-06-2012 04:58

Geografia Big Grin koles jestes przezaje*isty xD!!
Chodzi po klasie skradajac sie Big Grin podczas sprawdzianu podchodzi do nas znienacka i krzyczy "CO SCIAGASZ?!"
Jest tak zakrecony ze kazda lekcja jest na inny temat xD
Oceny wystawia na cala strone A4 xD np Wielka 3+ na cala strone XD
Zawsze mowi "Bardzo ladna odpowiedziec, widac ze sie nauczylas 2+"
Albo "slabo slabo, a wiem ze stac cie na wiecej, 4 siadaj" xDDD
bije mnie dziennikiem jak spie xD
smial sie ze mnie ze nie zdałęm XD hahaha
Fajny koles Big Grin jest strasznie zywiołowy a na nazwisko ma Żywiołowski XD ahahaha


RE: Jakiego przedmiotu uczy twój ulubiony nauczyciel? - Ewelina - 26-06-2012 21:02

Gemello fajnie masz, takiego nauczyciela tylko pozazdrościć ; )