Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak radzić sobie z PMS, nie mam już sił - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Jak radzić sobie z PMS, nie mam już sił (/showthread.php?tid=26567)

Strony: 1 2


RE: Jak radzić sobie z PMS, nie mam już sił - Amarantus - 22-04-2020 20:35

ja mialam pms jak hormony sie rozregulowaly.. pomogl mi suplement ovarin polecony przez pania ginekolog Smile


RE: Jak radzić sobie z PMS, nie mam już sił - nastoloatka - 26-05-2020 13:34

Osobiście mogę Tobie polecić przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych. Mają one wiele plusów, ale jednym z nich które kobiety pokochały to jest właśnie pozbycie się tego okropnego bólu co miesiąc https://antykoncepcjanamiare.pl/bole-owulacyjne-sa-dla-ciebie-wyjatkowo-dokuczliwe-zastanow-sie-nad-doustna-antykoncepcja-hormonalna/ .


RE: Jak radzić sobie z PMS, nie mam już sił - kardamonka - 26-05-2020 22:35

Dokładnie, tabletki antykoncepcyjne to najlepsza metoda na uciążliwy PMS. Aktualnie to nawet nie trzeba wychodzić z domu żeby dostać recepte na tabletki antykoncepcyjne (serwis lekarzonline.eu).


RE: Jak radzić sobie z PMS, nie mam już sił - venar - 28-10-2020 15:43

tak słyszałem że to dobre rozwiązanie


RE: Jak radzić sobie z PMS, nie mam już sił - bluem - 30-10-2020 11:23

Tak, ja wiem z własnego doświadczenia bo tabletki vines faktycznie uporały się z moim PMS ale nie tylko bo pozbyłam się też bólu piersi przed miesiączką i migren które mi sie zdarzały w czasie okresu więc ja sobie je bardzo bardzo chwalę


RE: Jak radzić sobie z PMS, nie mam już sił - sammas - 25-11-2020 17:03

Przyczyn bólu brzucha u kobiet może być wiele ale często jest to endometrioza, też mam ten problem, zdiagnozowali to u mnie dopiero świetni lekarze ze szpitala medicover, specjalizują się tam w diagnostyce i leczeniu tej choroby