Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Strój na rower - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Strój na rower (/showthread.php?tid=26560)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Strój na rower - Tapikur - 28-11-2017 20:51

Zwracacie uwagę na to w jakim ubiorze wybieracie się na jazde na rowerze? Wydawało mi się to mało ważne jednak bardzo się myliłam. Im lepiej dostosowany strój tym lepiej dla naszego organizmu. Zobacz moze tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16176/jaka_koszulka_na_rower, jak ważny jest wybór odpowiedniej koszulki.


RE: Strój na rower - korn - 13-12-2017 10:26

Jeśli chcesz jeździć na rowerze też jesienią i zimą to na pewno dobrze by było żeby strój miał jakieś elementy odblaskowe. Ewentualnie możesz kupić też po prostu takie odblaski na rower: https://odblaski24.com.pl/odblaski-premium/patyczki-odblaskowe-na-szprychy-certyfikowane_-3m---36-szt-,p71841811


RE: Strój na rower - Hozbi - 09-01-2018 18:08

Odblaski to na bank potrzebne do jazdy gdy szybko robi się ciepło, ale poza tym równie ważna jest sama odzież, żeby nie przemarznąć, a o to bardzo łatwo gdy się człowiek spoci i potem go zawieje. Dlatego najlepiej jeździć w odzieży termo. Poza tym dobrze jest mieć rękawiczki, bo przy dłuższych trasach i sporej częstotliwości odciski gwarantowane. Ja jeżdże w mechanixach i jest całkiem nieźle. Poza tym przydają się okulary i czapka termo.


RE: Strój na rower - diksi - 09-01-2018 22:25

(09-01-2018 18:08)Hozbi napisał(a):  Odblaski to na bank potrzebne do jazdy gdy szybko robi się ciepło, ale poza tym równie ważna jest sama odzież, żeby nie przemarznąć, a o to bardzo łatwo gdy się człowiek spoci i potem go zawieje. Dlatego najlepiej jeździć w odzieży termo. Poza tym dobrze jest mieć rękawiczki, bo przy dłuższych trasach i sporej częstotliwości odciski gwarantowane. Ja jeżdże w mechanixach i jest całkiem nieźle. Poza tym przydają się okulary i czapka termo.

mechanixy też się nadają na rower ? ;o masz w nich pewny chwyt ?


RE: Strój na rower - Hozbi - 11-01-2018 19:37

(09-01-2018 22:25)diksi napisał(a):  mechanixy też się nadają na rower ? ;o masz w nich pewny chwyt ?
Noo w rękawicach taktycznych ciężko nie mieć pewnego chwytu Tongue poza tym na rowerze nie jest potrzebna precyzja Wink Ale tak, są porządne i dobrze wykonane jak chodzi o trzymanie i przenoszenie różnych przedmiotów. Nie ważne czy śliskie czy o nierównych krawędziach.


RE: Strój na rower - diksi - 11-01-2018 22:10

(11-01-2018 19:37)Hozbi napisał(a):  Noo w rękawicach taktycznych ciężko nie mieć pewnego chwytu Tongue poza tym na rowerze nie jest potrzebna precyzja Wink Ale tak, są porządne i dobrze wykonane jak chodzi o trzymanie i przenoszenie różnych przedmiotów. Nie ważne czy śliskie czy o nierównych krawędziach.
a wiesz może czy są mechanixy bezpalcowe ? bo takie też mi się przydają


RE: Strój na rower - Polariw - 11-01-2018 23:21

Ja kiedyś jeździłam po prostu w dresie, ale od niedawna wskoczyłam własnie w koszulkę termoaktywną, i jest o niebo lepiej! Nieporównywalny komfort jazdy Big Grin Ba, znalażłam nawet top i szorty termoaktywne od Fjord Nansena nawet Big Grin teraz żadne temperatury mi nie straszne Big Grin


RE: Strój na rower - Wrekortek - 17-01-2018 13:39

Ja raczej preferuję zwykłą dresową odzież na rower. Smile Nic specjalnego, jedynie co to rękawiczki typowe do roweru to rzecz warta inwestycji.


RE: Strój na rower - kajak - 22-01-2018 00:44

(11-01-2018 23:21)Polariw napisał(a):  Ja kiedyś jeździłam po prostu w dresie, ale od niedawna wskoczyłam własnie w koszulkę termoaktywną, i jest o niebo lepiej! Nieporównywalny komfort jazdy Big Grin Ba, znalażłam nawet top i szorty termoaktywne od Fjord Nansena nawet Big Grin teraz żadne temperatury mi nie straszne Big Grin
Na rowerze dobre odprowadzanie ciepła jest bardzo ważne bo można się zapocić i przewiać. Dlatego wręcz należy jeździć na rowerze w takiej odzieży jak Ty


RE: Strój na rower - fatyka - 22-01-2018 00:51

ja sobie na wiosnę kupiłam już fajny rower miejski w Warszawie uwielbiam sport, ale wierzę,że rower pozwoli mi jeszcze zrzucić zbędne kilogramy Smile Z dodatkami na rower tylko bedzie problem, ale tuz przed wiosną zaopatrzę się w jakims sportowym sklepie w kilka rzeczy : )