Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Skok ze spadochronem - zrobilibyście to? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Skok ze spadochronem - zrobilibyście to? (/showthread.php?tid=2654)

Strony: 1 2


Skok ze spadochronem - zrobilibyście to? - Avvol3 - 28-11-2015 19:07

Cześć. Trafiłem na taki skok ze spadochronem i zastanawiam się czy warto z takiego czegoś skorzystać. Co o tym sądzicie? Jest to warte uwagi? Z góry dzięki za wszelkie rady Smile


RE: Skok ze spadochronem - zrobilibyście to? - malgosiaszkaradek - 29-03-2016 01:26

Planuję to zrobić w niedalekiej przyszłości Smile


RE: Skok ze spadochronem - zrobilibyście to? - maminka - 17-04-2016 21:58

Zastanawiam się nad skokiem tandemowym. Zanim jednak się zdecyduję to szukam różnych informacji i tak trafiłam na http://skokitandemowe.eu/skoki-tandemowe/ . To musi być niesamowite uczucie!


RE: Skok ze spadochronem - zrobilibyście to? - Dmuuchany - 18-04-2016 11:27

Ja bym się raczej bał, ale może by mnie ktoś wypchnął, to pewnie bym nie żałował. Big Grin


RE: Skok ze spadochronem - zrobilibyście to? - AwreeG0 - 18-04-2016 15:10

Ja już miałem okazję 2 razy skakać i powiem wam że coś niesamowitego... dużo lepsze niż jakieś bungee.


RE: Skok ze spadochronem - zrobilibyście to? - kajteeek - 23-05-2016 09:10

Nigdy nie skakałem i chyba nie odważyłbym się, ale kto wie? Z pewnością jest to bardzo emocjonujące.


RE: Skok ze spadochronem - zrobilibyście to? - Hadees31 - 23-05-2016 16:06

Na Bungee się bardzo bałem i dopiero po chwili zastanowienia pomyślałem, że raz się żyje. Było bardzo fajnie, ale pewnie drugi raz też bym się bał. Big Grin


RE: Skok ze spadochronem - zrobilibyście to? - Izzzka_513 - 21-06-2016 11:54

Ja bym kiedyś chciała spróbować ale chyba za bardzo się boję i nie wiem czy dam radę. Słyszałam opinie znajomych, którzy mają to już za sobą i są zachwyceni. Trochę im zazdroszczę ale nie wiem czy jestem w stanie pokonać swój strach Smile


RE: Skok ze spadochronem - zrobilibyście to? - rudadagusia - 13-07-2016 17:52

No pewnie, ale to trochę drogi biznes ;(


RE: Skok ze spadochronem - zrobilibyście to? - redbroadcast - 14-07-2016 10:43

dla mnie to takie male marzenie zeby skoczyc Smile