Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
pecherz - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: pecherz (/showthread.php?tid=26519)

Strony: 1 2


pecherz - szyszunia - 21-11-2017 23:15

nie potrafie na stale wyleczyc sie z zapalenia pecherza.. co sie go pozbede to mija tydzien dwa i znowu powraca.. juz nie mam sily, co mam robic?


RE: pecherz - talassa - 18-01-2018 15:00

cyzm się do tej pory lecyzłaś? może spróbuj czegoś bardziej skutecznego? Zawsze szybko mi pomaga urofuraginum max, parę dni i po problemie, ale trzeba brac 7-8 dni zeby się wszystkich bakterii pozbyć, dużo też daje ciepłe ubieranie się, kilka razy mnie łapało zapalenie jak mnie przewiało


RE: pecherz - Timix - 24-01-2018 17:33

U mnie pomocne okazało się furaginum, ale to jest raczej pomocne w lekkich stanach zapalnych, więc różnie może być w Twoim przypadku. Zobacz sobie najpierw ulotkę: https://ktomalek.pl/furaginum-teva-interakcje-ulotka-cena-dawkowanie-tabletki-0-05-g-30-tabl/ub-4531621 . Sprawdź, czy ten lek nie wchodzi w interakcje z żadnym innym lekiem, z którego korzystasz.


RE: pecherz - gogos - 24-01-2018 18:11

jesli masz takie problemy to idz do lekarza !


RE: pecherz - Bimbambom - 26-01-2018 14:29

Najlepiej to się poprostu wybrać do urologa. Najlepszy urolog Wrocław to dr Piotr Szulc, który przyjmuje co prawda prywatnie, ale na pewno Ci pomoże. Jak jesteś z dolnego śląska to sprawdź tego lekarza.


RE: pecherz - MonikaK - 31-01-2018 22:38

Zrób sobie test na infekcje dróg moczowych z Domowego Laboratorium i z wynikami śmigaj do lekarza bo najprawdopodobniej nie obędzie się bez antybiotyku a po co cierpieć i narażać się na rozwój choroby :)


RE: pecherz - symra - 03-02-2018 19:44

ostatnio mam problemy z pęcherzem, wiecie może jak najlepiej im zaradzić?


RE: pecherz - talassa - 07-09-2018 15:06

profilaktyka to odpowiednia bielizna, ubieanie się stosownie do pogody, higiena. Jak już zaczynasz odczuwać pierwsze oznaki zapalenia dzialaj od razu, ja zayważyam że im szybciej zaczynam brać urofuraginum max to zaplenie aż tak się nie rozwija i szybciej przechodzi.


RE: pecherz - monikabert90 - 06-01-2021 15:07

A czy ktoś z Was miał może kiedyś zapalenie cewki moczowej? I jak udało Wam się zwalczyć taką infekcję? Ile to trwało? Jakie mieliście dokładniej dolegliwości?


RE: pecherz - karolina11 - 15-01-2021 15:06

jak czujecie ból przy oddawaniu moczu lub po prostu bardzo często chodzicie do ubikacji to polecam wykonać usg układu moczowego, jeśli mieszkacie w stolicy to profesjonalnie i w dobrej cenie wykonacie te badanie w przychodni Multimed