Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
problemy skórne - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: problemy skórne (/showthread.php?tid=26502)



problemy skórne - natkawal76 - 19-11-2017 13:19

Każdy z nas zmaga się z problemami skórnymi, większymi lub mniejszymi. Zanieczyszczenie powietrza, niezdrowy styl życia przyczynia się do obniżenia jakości naszej skóry. Problemy dermatologiczne wbrew pozorom nie dotyczą tylko młodych osób, ale osób w rożnym wieku. Jeśli zmagasz się z kłopotami dermatologicznymi i masz dość faszerowania się chemią, skorzystaj z usług naszego lekarza. Dermatolog Radomkursy fizjoterapia Rzeszów to o nim mowa nie tylko pomoże ci pozbyć się problemu ale zastosuje innowacyjne metody leczenia. Dlatego nie czekaj aż Twoja choroba się pogłębi i przyjdź do nas, a Twój problem dermatologiczny po kilku zabiegach będzie już tylko wspomnieniem. Dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu przez dermatologa. Wiele osób szuka porady w Internecie i próbuje dopasować swoje problemy dermatologiczne z chorobami innych pacjentów. Pod każdym takim poście jest zazwyczaj komentarz lekarza dermatologa, który sugeruje konsultację lekarską. Nie powinniśmy się leczyć przez porady internetowe, nic nie zastąpi konsultacji lekarskiej.


RE: problemy skórne - AnnaWalenty - 19-11-2017 21:06

ja jestem też zwolennikiem porad lekarskich Wink


RE: problemy skórne - angelika25 - 21-11-2017 13:03

Rewelacyjnym sposobem na problemy skorne jest mezoterapia...ja chodze i jestem zachwycona...teraz trafilam na mega okazje, mozna sie zglosic jako modelka na http://www.modelki-medycynaestetyczna.pl i za koszt samych materialow masz zabieg - mega sie oplaca Smile


RE: problemy skórne - kajteeek - 21-11-2017 14:25

W tym wypadku jak mi się zdaje najlepiej byłoby pójść do dermatologa