Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Dziewczyna On line - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Dziewczyna On line (/showthread.php?tid=255)

Strony: 1 2


Dziewczyna On line - Gemello - 21-06-2012 00:28

No wiec, prosze o porade i pomoc w jakiej kolwiek postaci Big Grin

Od nie dawna pisze z jedna dziewczyna przez internet, niby to glupie nie ? ale jej tożsamości jestem pewien na 100%, wiec to nie jest zaden pedofil, tylko powiedzcie co to moze byc. Nie moge sie doczekac nastepnej wiadomosci, wieczorem jak sie klade to mysle o tym co jutro bd pisal, jak takie dziecko, ale jak z nia pisze to az mnie ciarki przechodza :O! juz dawno nie mialem takiego uczucia, a nie jestem zadnym warzywem, mam przyjaciol i poznaje jakies tam dziewczyny, ale ta, internetowa kolezanka zrobila nam nie takie wrazenie ze glowa mala.
Jak mysliscie? to normalne ;>? co mam robic dalec ??


RE: Dziewczyna On line - Szymon199 - 21-06-2012 00:32

Po coś jest ten internet i jeżeli tak ktoś wymyślił że się nie macie jak spotkać to czemu by nie pisać. Teraz to chyba staje się coraz popularniejsze. Więc nie ma się co przejmować i pisać dalej !


RE: Dziewczyna On line - Henuttaunebu - 21-06-2012 00:33

Przecież ty masz dziewczynę prawda? I jesteś zaręczony o ile dobrze pamiętam?
Ona mieszka daleko od Ciebie?


RE: Dziewczyna On line - Zepsuta. - 21-06-2012 00:35

Myślę że powinieneś dalej z nią pisać i poznawać ją dalej Smile. No wiesz to takie fajne kiedy możesz opowiedzieć komuś kto nie jest z twojego grona co dziś robiłeś. Szymon199 ma rację przecież po coś jest ten internet Smile. Mam nadzieję że dalej będzie Ci tak dobrze się z nią pisało Smile.


RE: Dziewczyna On line - Gemello - 21-06-2012 00:37

nie jestem zareczony ... weronika i nie mam 26 lat ! Sad
Mam dziewczyne, wlasnie mam dziewczyne, i niby to co robie jest troche nie fair, ale nie moge sie powstrzymac :O
A tak mieszka daleko, i to jest problem Sad! nie raz mam taka ochote byc przy niej ze o jezus maria ! Smile


RE: Dziewczyna On line - Henuttaunebu - 21-06-2012 00:43

(21-06-2012 00:37)Gemello napisał(a):  nie jestem zareczony ... weronika i nie mam 26 lat ! Sad
Hahah przepraszam, ja zawsze zapominam takie drobnostki xD

...
Jeśli nie wyznajesz jej miłości, obiecujesz nie wiadomo czego to myślę, że to co robisz wcale nie musi być nie-fair wobec Twojej dziewczyny. Dobrze jest poznać kogoś ciekawego przez internet Big Grin A jeśli ona jest na prawdę mądra i fajna, może spróbujcie się kiedyś spotkać. Może w wakacje?


RE: Dziewczyna On line - Gemello - 21-06-2012 00:47

no moze ^^
No nie wyznaje jej milosci Big Grin jeszcze xD hhaha
obiecywac, no moooze Big Grin ale to wszystko przez to takie podniecenie ze jestes taka dziewczyna gdzies tam na swiecie Big Grin taka idealna ^^

No ale jesli sie spotkam z nia i co wtedy ? jesli ten zachwyt osiagnie taki poziom ze wymknie sie z pod konkroli ;>?


RE: Dziewczyna On line - Zepsuta. - 21-06-2012 18:48

Gemello jeśli się spotkacie i będziesz się pilnował to nic nie wymsknie się spod kontroli poza tym jeśli ona wie że masz dziewczynę to myślę że też będzie trzymała dystans Smile.


RE: Dziewczyna On line - Emuu4 - 21-06-2012 21:11

Też pisałam z chłopakiem, ale niestety nie wypaliło... Tobie może się udać i dąż do tego jak lubisz ją, a nawet lubisz-lubisz ;d Powodzenia Smile


RE: Dziewczyna On line - Jacky - 22-06-2012 00:08

Cóż za podprogowy przekaz... Rób co uważasz za słuszne. Generalnie takie mądre słowa kiedyś usłyszałem(lub przeczytałem)

"Jeśli kochasz dwie osoby, to bądź z tą drugą, bo jeśli byś na prawdę kochał tą pierwszą, to byś nie pokochał tej drugiej"
Nie jestem pewny czy to nie słowa Depp'a ;x