Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Śmierć - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Religia i filozofia (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Wątek: Śmierć (/showthread.php?tid=2543)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Śmierć - marian32a - 27-06-2018 14:07

Jedynie śmierć jest pewną rzeczą która spotka bogatego , biednego i bezdomnego.


RE: Śmierć - januszpogorzelski0 - 27-07-2018 14:38

Jest mnóstwo takich firm, które załatwiają sprawy pogrzebowe wcześniej. Większość takich spraw można podobno załatwić przed śmiercią.


RE: Śmierć - amaden - 09-08-2018 11:21

Niestety, czeka to każdego z nas.


RE: Śmierć - rafek34 - 13-08-2018 16:40

Śmierć jest ciężkim tematem, a pogrzeb kosztownym. Aby zminimalizować koszty pogrzebu wystarczy skorzystać z domu pogrzebowego oferującego tanie usługi pogrzebowe. Takie kryteria spełnia zakład pogrzebowy Bródno - Elizjum. Dlatego też warto skorzystać właśnie z ich usług w tej trudnej sytuacji.


RE: Śmierć - Otylla - 27-08-2018 17:25

Śmierć jest wszędzie i czeka nas wszystkich, nie ma czego się bać Smile


RE: Śmierć - JoanaKerulyte - 06-09-2018 01:19

Jeżeli wiesz, że śmierć to nie koniec, niema czego się bać.


RE: Śmierć - ela231 - 16-09-2018 14:01

Nie ukrywajmy kiedyś każdego to czeka. Jednak trzeba wedle zwyczaju zadbać o pochówek godny uwagi. W Lublinie widziałam dobrą ofertę na; http://www.styks.com.pl . Warto czasem przeanalizować wszystkie za i przeciw i wybrać na to ostatnie spotkanie najlepszą firmę.


RE: Śmierć - olgatherat09 - 22-09-2018 15:21

Pewnie, że można. Wiele starszych osób nawet za życia wybiera sobie trumny lub swoje "lokum na wieczność" Big Grin Mimo, że mam dwadzieścia pare lat już wiem jaką trumne będę chciała- przecież nie wiadomo kiedy nawet młode osoby mogą umrzeć, a może to będzie już jutro?

____________________________________________________________________________
lustral.pl


RE: Śmierć - dominika_15 - 06-11-2018 17:15

Przecież grób można sobie postawić wcześniej... Dużo ludzi tak robi. Wszysto sie da zaplanować ale zdaje mi się, że na sam pogrzeb to chyba najlepiej po prostu odłożyć pieniądze i gdzieś zostawić, żeby bliscy mieli później na uroczystość. Confused


RE: Śmierć - lenka78 - 15-11-2018 14:27

Oczywiście, że można. Na długie lata przed "dniem ostatecznym" można kupić sobie miejscówkę na cmentarzu, pewnie da się nawet znaleźć sklep by możńa było się ugadać o zarezerwowanie lub przedterminowe kupno trumny/urny Big Grin