Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Na przeprosiny - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Na przeprosiny (/showthread.php?tid=2475)



Na przeprosiny - terok - 17-11-2015 14:43

Przeskrobałeś coś i nie wiesz jak się z tego wywinąć? Może po prostu zrób drugiej osobie niespodziankę i zamów dla niej kwiaty? Skorzystaj z usług poczta Nowy Sącz kwiatowa , znają się na rzeczy!


RE: Na przeprosiny - Serwnioos - 24-11-2015 21:07

Kwiaty i drobiazgi kobietom nie powinno się kupować tylko jak coś mężczyzna przeskrobie.
____________
świeczniki solne


RE: Na przeprosiny - Walczuk1 - 25-11-2015 21:44

transport do mnie pewnie byłby gigantyczny. Mają jakieś pododdziały?


RE: Na przeprosiny - yavan - 27-11-2015 13:44

Ceny są podane z transportem? Czy zawsze są dostępne kwiaty z oferty?


RE: Na przeprosiny - hodor0 - 29-11-2015 14:39

Właśnie też mnie ciekawią te kilometry. Czy zawsze są dostępne kwiaty z oferty?


RE: Na przeprosiny - zachcian - 29-11-2015 23:18

Dobre pytania. Ciekawe czy odpowiedź się pojawi