![]() |
|
Na przeprosiny - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25) +--- Wątek: Na przeprosiny (/showthread.php?tid=2475) |
Na przeprosiny - terok - 17-11-2015 14:43 Przeskrobałeś coś i nie wiesz jak się z tego wywinąć? Może po prostu zrób drugiej osobie niespodziankę i zamów dla niej kwiaty? Skorzystaj z usług poczta Nowy Sącz kwiatowa , znają się na rzeczy! RE: Na przeprosiny - Serwnioos - 24-11-2015 21:07 Kwiaty i drobiazgi kobietom nie powinno się kupować tylko jak coś mężczyzna przeskrobie. ____________ świeczniki solne RE: Na przeprosiny - Walczuk1 - 25-11-2015 21:44 transport do mnie pewnie byłby gigantyczny. Mają jakieś pododdziały? RE: Na przeprosiny - yavan - 27-11-2015 13:44 Ceny są podane z transportem? Czy zawsze są dostępne kwiaty z oferty? RE: Na przeprosiny - hodor0 - 29-11-2015 14:39 Właśnie też mnie ciekawią te kilometry. Czy zawsze są dostępne kwiaty z oferty? RE: Na przeprosiny - zachcian - 29-11-2015 23:18 Dobre pytania. Ciekawe czy odpowiedź się pojawi |