Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ulubieni sportowcy / kluby - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Ulubieni sportowcy / kluby (/showthread.php?tid=242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Ulubieni sportowcy / kluby - pajper255 - 24-10-2012 13:01

Bartosz Kurek, Mariusz Wlazły, Osmany Juantorena

A z klubów to Jastrzębski Węgiel i Liverpool Smile


RE: Ulubieni sportowcy / kluby - willi3220 - 26-10-2012 09:53

Ja lubiłem bardzo Roberto Carlosa z Realu Madryt. Facet nie dość, że był bardzo szybki, posiadał bajeczną technikę jak na bocznego obrońcę oraz potężny strzał z dystansu.


RE: Ulubieni sportowcy / kluby - gniezd - 13-11-2012 15:54

Moim ulubionym sportowcem jest Tomasz Majewski, ponieważ pokazał, że nie mając dobrych warunków do trenowania potrafił zdobyć dwa złote medale igrzysk olimpijskich.


RE: Ulubieni sportowcy / kluby - twistet - 11-12-2012 17:38

Ja uwielbiam braci Kliczko, niepokonani championi, można na ich wali patrzeć jak na najlepszy film sensacyjny rodem z Hollywood Blush


RE: Ulubieni sportowcy / kluby - bebert - 04-01-2013 14:38

Ja jestem z kolei fanem piłki (więcej tu pewnie takich osób, hehe) i kibicuję Man U. Życzę też dobrze "polskim" klubom na zachodzie - czyli tym, w których grają Polacy. Ostatnio, jak wiadomo, dobrze idzie BVB, choć szczerze mówiąc, mam trochę dość sagi transferowej R. Lewandowskiego, jak i samej jego osoby.


RE: Ulubieni sportowcy / kluby - green - 09-02-2013 20:37

(04-01-2013 14:38)bebert napisał(a):  Ja jestem z kolei fanem piłki (więcej tu pewnie takich osób, hehe) i kibicuję Man U. Życzę też dobrze "polskim" klubom na zachodzie - czyli tym, w których grają Polacy. Ostatnio, jak wiadomo, dobrze idzie BVB, choć szczerze mówiąc, mam trochę dość sagi transferowej R. Lewandowskiego, jak i samej jego osoby.
Również jestem fanem piłki - każdej w dobrym wydaniuSmile
Kibicuje FC Barcelona FC Barcelona


RE: Ulubieni sportowcy / kluby - kukamber - 12-02-2013 14:01

(04-01-2013 14:38)bebert napisał(a):  Ja jestem z kolei fanem piłki (więcej tu pewnie takich osób, hehe) i kibicuję Man U. Życzę też dobrze "polskim" klubom na zachodzie - czyli tym, w których grają Polacy. Ostatnio, jak wiadomo, dobrze idzie BVB, choć szczerze mówiąc, mam trochę dość sagi transferowej R. Lewandowskiego, jak i samej jego osoby.

A to niby dlaczego ? To jego wina, że jest dobry ? To jego wina, że mamy jednego w Polsce piłkarza, który gra dobrą piłkę i że media robią wokół jego osoby bardzo duży szum medialny ? No chyba nie. To świadczy tylko o tym, że nie mamy powodów do radości więc dobrze, że jest taki Lewandowski, który godnie reprezentuje nasz kraj w klubach europejskich.


RE: Ulubieni sportowcy / kluby - molibdenowymateurz - 11-04-2013 11:53

moj ulubiony to messi Tongue Heart


RE: Ulubieni sportowcy / kluby - dominik20 - 25-06-2013 19:18

Moi ulubieni sportowcy to piłkarze Lukasz Piszczek, Sebastian Boenisch ale warto też wspomnieć o takim piłkarzu jak Mariusz Stępiński z Norymbergi, jest to młody i bardzo utalentowany piłkarz, tutaj jest o nim bardzo ciekawy artykuł http://www.bundesliga.com/pl/liga/news/2012/0000258419.php Myślę że będzie jeszcze o nim głośnoWink


RE: Ulubieni sportowcy / kluby - Moniczkaaa - 15-07-2013 17:39

Mamed Khalidov SmileSmile