Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Kurtka skórzana - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Maj stajl (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Kurtka skórzana (/showthread.php?tid=2401)

Strony: 1 2 3


Kurtka skórzana - Lukrecja - 06-11-2015 23:31

Lubicie ubrania ze skóry, czy wręcz przeciwnie? Osobiście bardzo lubię nosić kurtki skórzane i nawet ostatnio wypatrzyłam sobie bardzo ciekawą kurteczkę, przeglądając ofertę, jaką posiada producent odzieży skórzanej Radom . Prowadzi on w sprzedaży bardzo ciekawe zarówno pod kątem stylistycznym, jak i kolorystycznym wyroby skórzane, w tym wspomniane już przeze mnie kurtki i płaszcze, a także kamizelki. Co o nich sądzicie?


RE: Kurtka skórzana - kalka - 24-11-2015 12:12

Ja też bardzo lubię takie kurtki i mam w swojej szafie klasyczną czarną ramoneskę.


RE: Kurtka skórzana - kostusia - 24-11-2015 19:32

Zobacz sobie kurtki Afunguard
Mają fajny wybór i też rzeczy jakościowo wydają się bardzo dobre.
Jednak jak się szuka kurtki czy też płaszcza często trzeba porządnie poszukać w internecie, bo czasami można znaleźć takie modele, których nigdzie indziej nie maSmile


RE: Kurtka skórzana - yoohoo - 02-12-2015 13:01

Mi się najbardziej podobają skórzane ramoneski. Chociaż nie jest to zbyt dobre rozwiązanie na jesień, ponieważ są dość krótki.


RE: Kurtka skórzana - gatta - 04-01-2016 15:59

Też bardzo mi się podobają takie kurtki. Teraz to jednak lepiej postawić na parkę: http://domodi.pl/kurtka-parka-zimowa. Zima daje popalić... Ja to najchętniej chodziłabym w kurtce snowboardowej.


RE: Kurtka skórzana - Futuristic - 05-01-2016 11:52

Ja lubię skórę. Big Grin ale to tak bardziej wiosna/jesień, bo teraz na takim zimnie to ciepłą jakąś trzeba.


RE: Kurtka skórzana - WuMariusz19 - 05-01-2016 16:24

Skóra idealna na każdą porę roku, tyle że trzeba się nieco cieplej ubrać - ale skoory nie zdradzę NEVER! Big Grin


RE: Kurtka skórzana - Sheree5 - 12-01-2016 20:14

Mi podobają się bardzo rzeczy w tym stylu ale oczywiście pod warunkiem, że skóra nie jest prawdziwa. Ramoneska to mój hit


RE: Kurtka skórzana - dziewczynaszamana - 14-01-2016 22:48

Ja czytałam artykuł co to jest styl grunge i dowiedziałam się, że ramoneska właśnie się do niego zalicza. Nie tylko koszule w kratę czy swetry oversize, ale też właśnie moja ulubiona kurtka Smile


RE: Kurtka skórzana - yoohoo - 28-01-2016 15:40

W takim razie po części ubieram się też w stylu grunge Big Grin. Posiadam ramoneskę i skórzaną kurtkę.