Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Maj stajl (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) (/showthread.php?tid=239)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - gatta - 14-01-2015 23:10

Moim zdaniem szata zdobi człowieka, ale nie metka. Ważne jest to, jak się ubieramy, czy nosimy się czysto, adekwatnie do sytuacji itd. Poza tym, jeśli sami się dobrze czujemy we własnym ciele i stroju, to inni to zauważą.


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - Layla16 - 16-01-2015 13:34

A co ostatnio kupiłaś co nie jest markowe, a dobrze wygląda? Możesz wrzucić zdjęcie albo link do sklepu? Ja coraz częściej przeglądam obuwie ze skóry wykonane przez Polaków i szczerze przyznam, że nie różni się niczym od innych światowych marek, a tylko tym, że są mniej znani. Nie robią dużej reklamy, a utrzymują się.


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - oktan - 11-03-2015 14:19

Ja jestem zdania,że zakupy warto jest robić z głową ale ubrania markowych firm rzeczywiście o wiele lepiej się noszą niż tych mniej znanych.
Sam lubię szukać promocji. Dzięki nim w dobrej cenie możecie kupić sobie ubrania, na które normalnie nie bylibyście sobie w stanie pozwolić. Sam bardzo lubie koszule marki Osovski ( tutaj jest ich strona: http://www.osovski.pl/ ),
Można tam natrafić na promocje w ramach, których na przykład zamówimy porządną koszulę w cenie 100 zł zamiast 300 a przyznacie,że raczej jest to dobra promocja.


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - Waleria - 20-03-2015 11:03

No jak potrafi sobie cos dobrać to z niczego stworzy fajną kreację


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - kalka - 24-03-2015 14:59

Niektórzy potrafią ubrać się dobrze tylko w lumpeksach. Jak ktoś ma dobry wyczucie stylu, ubierze się wszędzie Smile


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - Adler - 26-03-2015 11:39

No racja Big Grin lubię chodzić po lumpeksach i dobierać sobie co nowe kreacje Smile można coś fajnego znaleźć


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - kalka - 14-04-2015 15:55

Zdecydowanie. Sama tak robię Smile


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - e.milka - 19-04-2015 22:49

Też lubię lumpeksy. Mam kilka ulubionych, zaglądam do nich w dniach dostawy. Ale trzymam się zasady - bywać często, rzadko kupować. Biorę tylko prawdziwe okazje. Chyba, że mam chandrę. Wtedy poprawiam sobie humor na wyprzedaży i kupuję naręcze bluzeczek po złotówce.Smile


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - yoohoo - 14-07-2015 12:41

Markowe nie zawsze oznacza dobre. Zresztą poczytajcie sobie swag co to znaczy i pewnie sami dojdziecie do wniosku, że czasami nie warto iść ślepo za modą i znanymi firmami.


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - jackowek - 21-07-2015 11:08

No, kiedy jestem w second handzie zawsze wszyscy dziwnie na mnie patrzą bo chyba jestem tam zawsze jedynym chłopakiem, który tam przyszedł. Kupuje rzadko ale czasem są na prawde dobre okazje.