Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Maj stajl (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) (/showthread.php?tid=239)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - Gemello - 23-06-2012 00:57

jak wy sie lubicie grysc XD
A co do stylu to super masz pomysl na siebie ;D lepse to niz pedal w rurkach ;d ty jestes meski i schludny Big Grin


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - Jacky - 23-06-2012 01:54

Ja jeszcze nie wkroczyłem w temat. A co do zdjęcia, to często noszę się podobnie. Mam sporo ciuszków o podobnym kroju. Ale u mnie to różnie bywa. Czasami założę skórę i wysokie buty I ROCK N ROLL pełną parą, ale marynarka jak dla mnie zawsze spoko.


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - Majka - 12-04-2013 14:48

Trochę dziwne połączenie - metal & elegancki strój Smile Ale mnie się jak najbardziej podoba.


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - lilka91 - 21-05-2014 19:42

całkiem nieźleeWink


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - kajteeek - 25-05-2014 11:02

Według mnie nie liczy się to czy odzież jest markowa, lecz jej zestawienie z innymi elementami garderoby. Myślę, że gdy dobre dobierzemy dodatki, prawie we wszystkim możemy wyglądać korzystnie.


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - kalka - 15-07-2014 10:01

Ja też myślę, że liczą się całe stylizacje, a nie poszczególne elementy i bardziej patrzę na to, jakiej jakości są wybrane przeze mnie ubrania niż na metkę.


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - mauagosia - 27-10-2014 11:54

Podrzucam stronkę o modzie eleganckiej i z klasą Heart
https://eleganckoizklasa.wordpress.com/


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - Piter91 - 12-11-2014 10:39

w lumpie też można się spoko ubrać i nie trzeba kupować markowych rzeczy


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - kosmonauta - 30-11-2014 16:31

Czasem coś można znaleźć w mniejszych sklepach nawetSmile


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - waldy - 08-01-2015 13:23

Każdy ma swój styl Smile jak to mówią ładnemu we wszystkim ładnie Smile Niestety sporo osób w naszym społeczeństwie nie wyznaje zasady "Nie szata zdobi człowieka".