Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Maj stajl (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) (/showthread.php?tid=239)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - maxie - 19-06-2012 12:16

Czytałem tematy poprzedników, uważam, że styl każdego z Nas jest bardzo uzależniony od środowiska w jakim się poruszamy. Np. słuchasz rapy, Twoi kumple słuchają rapu, więc raczej będziesz ubierał się w luźne ciuchy. Ciuchy nie muszą byc markowe, wystarczy odpowiedni dobór kolorów i kroju Wink

Jednak są też ewenementy. Od 12 lat słucham metalu i gatunków podobnych, jednak uczęszczam na imprezy do klubów gdzie grają house, electro etc. A ubieram się znowu inaczej : )

Obojętnie, na jakiej imprezie się nie pojawię, to zawsze jestem ubrany w jednym stylu.


[Obrazek: 115112.jpg]


Wstawiłem obrazek, aby łatwiej sobie wyobrazic jak to wygląda.

Ubieram się następująco :

Marynarka sportowa : Czarna/Grafitowa
Koszula czarna lub też koszulka czarna z jakimiś wzorami na przedzie np jaskrawo zielonymi lub żółtymi.
Spodnie w miarę jasne, nawet białe lub granatowe
Buty, adidasy najlepiej ciemne z jakimiś białymi kontrastami.


Mi taki styl odpowiada przynajmniej Wink


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - Szymon199 - 19-06-2012 16:49

Właśnie ! każdy powinien dobrać ubiór do siebie, do charakteru i zainteresowania po części. I nie można kogokolwiek hejcić za ubiór, jak ktoś się w tym dobrze czuje to dobrze


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - Bankai - 19-06-2012 23:07

Brawo, jesteś zaje*isty. Ja jakoś słucham większości gatunków (ostatnio się zatrzymałem przy rock&metal) a noszę to co mi się podoba i to w czym mi wygodnie. Wg. Twojego postu to wiele ludzi ubiera się "według muzyki". No sory, nie znam nikogo takiego ^^


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - maxie - 20-06-2012 08:51

(19-06-2012 23:07)Bankai napisał(a):  Wg. Twojego postu to wiele ludzi ubiera się "według muzyki". No sory, nie znam nikogo takiego ^^


No ja znam akurat wiele takich osób/środowisk. Więc widocznie tu jest ta równica Smile


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - Zepsuta. - 20-06-2012 10:55

(19-06-2012 23:07)Bankai napisał(a):  Wg. Twojego postu to wiele ludzi ubiera się "według muzyki". No sory, nie znam nikogo takiego ^^
Ja też znam wielu takich ludzi, widocznie Bankai żyje w innym świecie ^^. Co do stylu to cóż nie w moim guście ale przecież o tym się nie dyskutuje Smile ale zdecydowanie lepsze jest to niż jak byś ubierał się w różowe koszuleczki, białe adidaski i duże na pół twarzy okularki przeciwsłoneczne xD.


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - Demolition Man - 20-06-2012 14:14

Przede wszystkim nie przekraczać granic dobrego smaku, facet powinien ubierać się jak facet a kobieta jak kobieta Smile


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - Bankai - 20-06-2012 16:55

Zepsuta, nie, nie żyję w innym świecie tylko w tym, w świecie normalnych ludzi ^^ Nie zadaje się z pozerami i zerami. Jeżeli ktoś myśli, że jest fajny bo ma takie lub inne ubrania to już u mnie jest zerem ^^


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - maxie - 21-06-2012 08:39

(20-06-2012 16:55)Bankai napisał(a):  Zepsuta, nie, nie żyję w innym świecie tylko w tym, w świecie normalnych ludzi ^^ Nie zadaje się z pozerami i zerami. Jeżeli ktoś myśli, że jest fajny bo ma takie lub inne ubrania to już u mnie jest zerem ^^

Trzymanie się stylu który się lubi jest pozerstwem ? Jeżeli ktoś lubi ubierac się jak jego koledzy/koleżanki to czemu nie. A to, że bazuje on na np. muzyce której się słucha to przecież nic złego. Jest troszkę oklepane (wg. mnie) ale to nic złego.

Z Twojej wypowiedzi wynika, że gardzisz np. metalami którzy mają długie włosy, czarne ciuchy i glany i etc.


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - Bankai - 21-06-2012 13:13

Maxie, to nie zrozumiałeś ani trochę mojego postu. Gardzę tymi, którzy kupują ubrania dla SZPANU. Chyba Twoje czytanie ze zrozumieniem jest słabe ^^ Ostatnie zdanie wszystko wyjaśnia.


RE: Nie tylko w markowych rzeczach można wyglądac dobrze ;) - maxie - 21-06-2012 15:01

(21-06-2012 13:13)Bankai napisał(a):  Maxie, to nie zrozumiałeś ani trochę mojego postu. Gardzę tymi, którzy kupują ubrania dla SZPANU. Chyba Twoje czytanie ze zrozumieniem jest słabe ^^ Ostatnie zdanie wszystko wyjaśnia.

W takim razie przepraszam. I wychodzi na to, że mamy podobne zdanie jeżeli o to Ci chodziło.