Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Nowe auto - kredyt? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Nowe auto - kredyt? (/showthread.php?tid=2359)

Strony: 1 2 3 4


Nowe auto - kredyt? - Szynkarz - 28-10-2015 13:24

Jaki według was wziąć kredyt na samochód? Droższy, prostszy gotówkowy czy tańszy i trudniejszy samochodowy? A może lizing?


RE: Nowe auto - kredyt? - AdamB - 30-10-2015 11:17

Słuchaj, jeżeli masz wziąć kredyt na małą kwotę (np. 10 tys.) to lepiej kredyt gotówkowy. Samochód od razu jest twój i nie musisz chodzić po urzędach i zmieniać właściciela jak by to miało miejsce w przypadku leasingu. Ale jeżeli chcesz droższe auto warto wziąć kredyt samochodowy bo procent może być niższy nawet o połowę!


RE: Nowe auto - kredyt? - ikwiecien - 23-06-2016 13:13

Kredyt gotówkowy jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza na aktualne oferty w BGŻ BNP PARIBAS - 3,99%


RE: Nowe auto - kredyt? - warszawa78 - 29-06-2016 14:25

A co zrobić kiedy bank nie chce udzielić mi kredytu? Nie zapłaciłam kiedyś mandatu i teraz goni mnie BIK. Czytałam na kredyt123 rady odnośnie unikania i wydostawania się z takich sytuacji. Potem potrzebujemy kasy na gwałt i zostają nam tylko szemrane chwilówki, lepiej zabezpieczyć się wcześniej. Uczcie się na moich błędach...


RE: Nowe auto - kredyt? - marekwisniewski0 - 21-07-2016 15:01

Gdy jest możliwośc to najlepiej unikać kredytów.


RE: Nowe auto - kredyt? - Bojoody - 26-07-2016 11:26

W ogóle nigdy bym się nie zdecydował na kredyt na samochód. Wydaje mi się, że można kupić tańszy i odkładać na droższy. Poza tym nie jest to rzecz bez której nie da się żyć.


RE: Nowe auto - kredyt? - Diolodju - 26-07-2016 14:06

Leasing już lepiej chyba, ale też nie polecam takiego rozwiązania na auto.


RE: Nowe auto - kredyt? - kajteeek - 07-08-2016 13:18

Jeżeli to chodzi o leasing to chyba odpada, jeżeli to samochód dla nas samych, to chyba lepsze rozwiązanie dla firm jednak. A co do kredytu gotówkowy pewnie byłby lepszy, ale czy nie ma innego rozwiązania? Ja bym postarał się uniknąć brania kredytu.


RE: Nowe auto - kredyt? - Frecario - 11-08-2016 13:23

Nie zdecydowałbym się na kredyt na samochód. Wydaje mi się, że można jeździć słabszym samochodem jak się nie ma pieniędzy, a nie udawać, że stać nas na taki samochód a w domu nie ma co jeść. Big Grin


RE: Nowe auto - kredyt? - Karina - 05-09-2016 22:06

Pamiętaj, że nowe auto to tez czasem może się popsuć więc ja sama nie wiem co się bardziej opłaca. Jakbyś jednak potrzebował nowych części czy coś to polecam ten sklep https://eport2000.pl/ ostatnio kolega tam kupował w promocji czujniki parkowania ponieważ mu padły.