Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Budowa domu - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Budowa domu (/showthread.php?tid=2328)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Budowa domu - niemek6 - 09-08-2018 00:28

Ja teraz tez buduję sobie domek Big Grin


RE: Budowa domu - tirus - 09-08-2018 11:59

Jeżeli już wybudujemy nasz wymarzony dom, to watro zadbać o dobre odgrzybianie dom - przecież nie chcemy, żeby w naszym domu zalągł się paskudny, czarny grzybol :/ Nikomu nie to nie jest potrzebne! Szkodliwe dla zdrowia i paskudnie wygląda... no i ten obleśny zapach, ble. Sam miałem raz tego typu problem i totalnie nikomu nie polecam.


RE: Budowa domu - Potato17 - 09-08-2018 18:04

Przy okazji tego tematu może ktoś się orientuje w tematach ocieplenia domu? Zastanawiam się nad pelletem i znalazłem już nawet producenta - https://epellety.pl/ - co o tym sądzicie? Może ktoś już z nimi współpracował i będzie się mógł wypowiedzieć na ten temat? Smile


RE: Budowa domu - jjusti18 - 11-08-2018 11:35

Skoro jesteście na etapie budowy domu to na pewno przyjdzie czas na instalacje elektryczne. Wtedy będziecie potrzebować przykładowo przewody yaky 5x16 tutaj oraz inne artykuły elektryczne. Z tego co wiem w korzystnych cenach można otrzymać takie produkty w sklepie zpradem.pl . Możecie sobie tam zerknąć... Mają bogate wyposażenie, także znajdziecie tam wszystko co będzie wam potrzebne.


RE: Budowa domu - rafek34 - 14-08-2018 14:44

Ja zdecydowanie wolę mieszkania od domów, a na pewno nie pakowałbym się w ich budowę. Jeśli już miałbym zmieniać miejsce zamieszkania, przeprowadziłbym się do mieszkania w Grodzisku Mazowieckim. Najlepsze nowe mieszkania Grodzisk Mazowiecki to te firmy Makbud. Wyróżniają się oni estetyką wykonania w porównaniu do pozostałych mieszkań z Grodziska Mazowieckiego.


RE: Budowa domu - Maziaja - 14-08-2018 14:47

Jeżeli juz wybudujesz dom to polecam Ci usługi na przeprowadzki mieszkań dzięki przeprowadzką mieszkań z warszawy bedziesz mogła przeprowadzic mieszkanie bez najmniejszych problemów. Nie każdy ma na wyposażeniu dużego busa do transportu, warto więc się zainteresować takim rozwiązaniem.


RE: Budowa domu - poldek - 15-08-2018 01:29

Myślę że to zły sposób kupić teraz i by leżało do wiosny


RE: Budowa domu - rafek34 - 15-08-2018 14:56

Budowa domu jest zbyt kosztowna dla mnie i zbyt czasochłonna. O wiele bardziej opłaca się kupić któryś z domów w Grodzisku Mazowieckim. Bardzo ujęły mnie segmenty na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki firmy Makbud. Ich segmenty w Grodzisku Mazowieckim są na prawdę wyjątkowe - są komfortowe i ciekawe z wyglądu.


RE: Budowa domu - foxi1 - 24-08-2018 09:07

Budowa domu to moim zdaniem dość poważna i kosztowna sprawa... ale o tym to chyba każdy wie. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę ile kosztuje to nerwów.Kontakty z ekipami budowlanymi nie należą do najprzyjemniejszych, uważam wiec ,że dobrze do takich rozmów się odpowiednio przygotować.Jak ? - w internecie jest wiele informacji na ten temat, for, poradników itp. - trzeba tylko trochę poszukać. My jeden dom już wybudowaliśmy jeszcze bez takich możliwości jak teraz jeśli chodzi o informację w internecie.Drugi dom będzie już inny, bo nauczeni doświadczeniami i informacjami uzyskanym np. z https://kb.pl/porady/ wiemy po prostu więcej.Nie popełnimy też wielu błędów konstrukcyjnych i projektowych jakie zostały popełnione wcześniej, pzdr


RE: Budowa domu - spryciula13 - 24-08-2018 13:51

Jeżeli chodzi o budowę domu to warto uzbroić sie w dobre uszczelki producent takich uszczelek nam bardzo pomorze, uszczelki producent może nam produkować do uszczelnienia domu jak i rur. Dzieki dobremu producentowi uszczelek nie będziesz musiał martwić się awariami systemu wodnego.