Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Psycholog to nie wstyd - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Psycholog to nie wstyd (/showthread.php?tid=2245)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Psycholog to nie wstyd - maja_9 - 21-09-2018 12:01

Oferowany przez pana Grzegorza coaching indywidualny to głęboki proces wewnętrznej transformacji i rozwoju, którego możesz doświadczyć podczas sesji. W czasie ich trwania dowiesz się jakimi wartościami kierujesz się w życiu, jakie przekonania determinują Twoje decyzje. Będziesz w stanie zbudować równowagę we wszystkich sferach swojego życia, także pomiędzy być a mieć. Odwiedź stronę http://grzegorziwanczyk.com i dowiedz się wiele więcej na temat coachingu indywidualnego.


RE: Psycholog to nie wstyd - gludzy1 - 21-09-2018 13:37

Sporo ludzi potrzebuje teraz profesjonalnego wsparcia i to żaden wstyd!


RE: Psycholog to nie wstyd - Amelka01 - 22-09-2018 12:46

do psychologa warto isc jesli mamy jakis problem. I to zaden wstyd, zgadzam sie. A kojarzycie prywatną klinikę Medox w Nowym Modlinie? Oni mają wieloletnie doświadczenie w takich sprawach - z pewnością pomogą. Podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta.


RE: Psycholog to nie wstyd - AnWiLeK - 22-09-2018 17:31

Prawda, jeżeli czujemy potrzebę to nie ma co zwlekać!


RE: Psycholog to nie wstyd - Werox963 - 26-09-2018 14:36

Poradnia zdrowia psychicznego Homine działa w zakresie konsultacji psychodynamicznych. Oferta dostępnych usług zawiera terapie dla dorosłych, leczenie zaburzeń psychosomatycznych oraz chorób psychoterapeutycznych np stanów lękowych, depresji czy zaburzeń narcystycznych osobowości. Jestem pewna, że potrafią pomóc w jakiejkolwiek sytuacji problemowej. Serdecznie polecam poradniahomine.com.


RE: Psycholog to nie wstyd - rencia - 26-09-2018 16:17

Oczywiście, zgadzam się. Jeśli osoby mają problem i leczą się to powinny otwarcie o tym rozmawiać, aby dostać wsparcie od innych.


RE: Psycholog to nie wstyd - berenika22 - 17-10-2018 10:12

W celu podniesienia swojej oceny oraz nabrania pewności siebie można spróbować skorzystać z coachingu indywidualnego. Jeżeli chcesz zapoczątkować zmiany w swoim życiu trener personalny http://grzegorziwanczyk.com na pewno wskaże tobie drogę jaką masz podążać.


RE: Psycholog to nie wstyd - kapusta44 - 17-10-2018 17:55

Moim zdaniem warto w tym temacie poszperać w Internecie. To jest dość dobre rozwiązanie.


RE: Psycholog to nie wstyd - charlotte - 07-11-2018 22:33

Wiele osób chodzi na psychoterapia warszawa i wychodzi na prostą co jest dla mnie powodem do dumy a nie wstydu. Sama jestem po terapii i uważam, ze to była najlepsza rzecz jaka dla siebie zrobiłam. W końcu cieszę się życiem a nie skręcam ze strachu u stresu zamknięta w czterech ścianach.


RE: Psycholog to nie wstyd - zosienka - 08-11-2018 15:24

Faktycznie, dobry psycholog łódź może być w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem. Warto wybrać się po profesjonalną poradę do specjalisty, który zawsze nam pomoże. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z usług takiego psychologa.