Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Maska do włosów czy coś innego? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Maska do włosów czy coś innego? (/showthread.php?tid=2147)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Maska do włosów czy coś innego? - tefon - 02-11-2015 19:44

bardzo dobry pomysł, maski są bardzo bardzo odżywcze i powinnaś stosować, ale nie każda jest rzeczywiście dobra. najlepiej przerzuć się na naturalne kosmetyki bogate w witaminy i inne super substancje które na pewno Ci pomogą.


RE: Maska do włosów czy coś innego? - kosmonauta - 05-11-2015 12:45

Moja koleżanka też inwestuje teraz w kosmetyki do włosów. Kupiła właśnie fluid do włosów i zaczyna eksperymentować. Wygląda to świetnieSmile


RE: Maska do włosów czy coś innego? - pagis - 09-11-2015 15:15

maski owszem są bardzo dobre jak się je stosuje tak przynajmniej te 1-2 razy w tygodniu. Dają wtedy całkiem fajny efekt. ja stosowałam właśnie regularnie i po pewnym czasie zrobiły mi się naprawdę mocne i bujne włosy


RE: Maska do włosów czy coś innego? - cassie86 - 10-11-2015 00:55

ja odkupiłam maske od fryzjera- wielkie pudełko, włosy błyszcza i ładnie pachna,ale co najwazniejsze- dobrze sie rozczesują..


RE: Maska do włosów czy coś innego? - asienka90 - 20-11-2015 12:31

Oprócz szamponu warto stosować także po każdym myciu odżywki, ale także raz lub dwa razy w tygodniu maskę do włosów. Kosmetyki te zdecydowanie poprawią kondycję włosów - sprawią, że nie będą już suche lecz miękkie i błyszczące. Szczególnie polecam profesjonalne kosmetyki do włosów, np. odżywki wella sp. Z pewnością znajdziesz produkty idealne dla siebie Smile


RE: Maska do włosów czy coś innego? - zu0816 - 25-11-2015 21:50

To już zależy od Ciebie czego chcesz używać. Musisz pamiętać, że na każde włosy działa coś innego. Może wybierz się do fryzjer stylista kraków i poproś o pomoc w doborze kosmetyków. Mi moja fryzjerka poleciła odzywkę z 12 witaminami i muszę przyznać, że bardzo mi pomogła. Możesz tez spróbować olejowania jesli masz czas i chęci.


RE: Maska do włosów czy coś innego? - Maturzysta - 11-12-2015 14:06

A może taki kosmetyk warto mieć http://drhair.de/ Stosowanie nie jest trudne a mikrowłókna są naładowane elektrostatycznie, co powiększa objętość włosów i maskuje niedostatki fryzury. Efekt jest długotrwały i nie zaszkodzi im nawet wiatr i deszcz.


RE: Maska do włosów czy coś innego? - kosmonauta - 28-12-2015 20:54

Myślę, że maska to najlepsze rozwiazanieSmile


RE: Maska do włosów czy coś innego? - nieduzy - 13-01-2016 17:35

Moim odkryciem jest zestaw keratynowy ze sklepu internetowego Silog http://www.sklep.silog.pl/zestaw-miracle-intensywnie-nawilzajaca-kuracja-z-t,3,6412,5301. Świetna sprawa bo w zestawie jest zarówno szampon, maska, jak i kuracja keratynowa. Mega wzmocnienie dla włosa.


RE: Maska do włosów czy coś innego? - yoohoo - 19-01-2016 11:24

Moim zdaniem maski są lepszym rozwiązaniem niż odżywki. A ja mogłabym polecić te z kallos.