Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Portal randkowy - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Portal randkowy (/showthread.php?tid=2116)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Portal randkowy - Vesemir - 20-08-2016 02:52

Masz pesymistyczne nastawienie do związków, przecież to podobne do działania w realu bo dziewczyna też nie wie, jaki dokładnie jest chłopak, który do niej podejdzie. Poznanie kogoś wymaga czasem "sparzenia się", nie gwarantuję że na tej Betanii wszystko od a do b będzie cacy, ale myślę że ze względu na specyfikę portalu, ludzie będą mieli większe szanse na znalezienie ukochanej osoby niż na Badoo


RE: Portal randkowy - Tajemniczy_Don_Pedro - 25-10-2016 16:33

To, że pary poznają się teraz w ten sposób wynika głównie z tego, że trudno o inny. Dzisiejsze życie wygląda tak, że izolujemy się od reszty społeczeństwa. Tylko dom-praca, praca-dom. Więc jeśli w pracy nie poznasz swojej drugiej połówki, to gdzie masz jej szukać? dla wielu jedyną alternatywą pozostaje internet.


RE: Portal randkowy - kostusia - 28-10-2016 14:15

Myślę, ze portale randkowe czy takie https://www.mydwoje.pl/ biura matrymonialne pozwalają osobom młodym jak i tym troszkę starszych po 40 odnaleźć drugą połowę. Wiem,że wiele osób podchodzi do tego sceptycznie jednak ja uważam, że szczęściu czasem trzeba pomóc Smile


RE: Portal randkowy - alex999 - 30-10-2016 17:29

Nigdy nie korzystałam z takich portali, ale w sumie może to nie jest głupi pomysł. Moja koleżanka poznała chłopaka przez Internet, wszyscy się dziwili, a są już razem 6 lat. ALe teraz jest tyle tych portali, że nie wiadomo z jakiego skorzystać Wink


RE: Portal randkowy - dance - 31-10-2016 16:22

Wiadomo, że portale randkowe szczęścia nam nie zagwarantują. Co więcej, potrafią odstraszyć, bo z tego co wiem pełno maniaków i oszustek. Zapewne tak jest, ale to nie znaczy, że należy się poddać, że należy pozostać samemu z syndromem ofiary.
Trzeba bardzo uważać i odrzucać propozycje bawidamków seksualnych i oszustek matrymonialnych . Myślę, że można to wyczuć.


RE: Portal randkowy - Anakonda - 14-12-2016 16:22

ja z takich portali nie korzystałam i nie zamierzam tego zmieniać.


RE: Portal randkowy - Tajemniczy_Don_Pedro - 16-12-2016 15:31

Ja też nie zamierzam, ale kto wie, czy za parę lat nie będę już zdesperowany?


RE: Portal randkowy - Anakonda - 11-01-2017 16:26

daj spokój, znajdziesz inny sposób na poznanie kogoś wartościowego.


RE: Portal randkowy - Elizabeth88 - 16-05-2017 00:00

Cokolwiek byśmy nie robili, róbmy to z głową. Portale randkowe są podobne do dyskotek czy klubów. Można tam spotkać normalne osoby oraz takie, które liczą na krótką upojną noc. Ważne jest, abyśmy pamiętali o odpowiednim zabezpieczeniu ponieważ skutki mogą być bardzo przykre. Jednym z nich może być np. Drożdżyca. Możemy się także zachorować przez nieodpowiednią dietę czy złą higienę, jednak najważniejsze to w miarę szybko rozpoznać objawy i zdecydować się na przeprowadzenie testów https://drwenerolog.pl/produkt/test-drozdzyca-kandydoza/ . Testy zostały zrealizowane w Gdańsku, gdzie mają najlepsze zaplecze lekarskie dzięki temu możemy być pewni wyników i podjąć odpowiednie kroki.


RE: Portal randkowy - Anakonda - 22-07-2017 18:16

ja nigdy nie korzystałam z takich portali i nie żałuję bo nie wiadomo, na kogo się trafi.