Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak zrobić ciasto bez pieczenia? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Jak zrobić ciasto bez pieczenia? (/showthread.php?tid=2106)

Strony: 1 2 3


RE: Jak zrobić ciasto bez pieczenia? - Stana11 - 21-07-2016 23:09

Ja robię ciasto 5cio minutowe w mikrofalówce. Jest mnóstwo przepisów w internecie na takie ciasto. Naprawdę szybka robota.


RE: Jak zrobić ciasto bez pieczenia? - yoohoo - 25-07-2016 12:33

W internecie jest akurat sporo przepisów na ciasta bez pieczenia. Ja bardzo często z nich korzystam.


RE: Jak zrobić ciasto bez pieczenia? - Krol89 - 04-08-2016 20:19

Sernik to najlepsze rozwiązanie bez pieczenia. Można kupić gotowy w proszku i tylko wymieszać z serem.A jako spód dac pokruszone herbatniki z masłem.


RE: Jak zrobić ciasto bez pieczenia? - 5teens.pl - 04-08-2016 20:24

podajcie jeszcze jakieś inne sposoby.


RE: Jak zrobić ciasto bez pieczenia? - Myszka - 05-08-2016 09:33

Nie no z paczki to chyba dobry nie będzie. Ale śmietanowiec jest pyszny. Dajesz śmietanę, żelatynę i galaretki. Moje dzieci go uwielbiają.



Adwokat Katowice


RE: Jak zrobić ciasto bez pieczenia? - Poduceens - 05-08-2016 10:33

Nie wiedziałem, że jest taki sposób. Smile


RE: Jak zrobić ciasto bez pieczenia? - yoohoo - 09-08-2016 10:05

Ja czasami robię ciasto z kaszy jaglanej, które jest bez pieczenia. Najlepsze jest jaglane bounty.


RE: Jak zrobić ciasto bez pieczenia? - MysiaPysia - 13-09-2016 14:01

To co mi przychodzi do głowy to tylko zapieczone w mikrofalówce.


RE: Jak zrobić ciasto bez pieczenia? - yoohoo - 14-09-2016 15:18

To co prawda nie ciasto, ale polecam panna cottę. Jest pyszna i prosta w przygotowaniu.


RE: Jak zrobić ciasto bez pieczenia? - Kitin - 05-12-2016 00:07

Nie lepiej sobie po prostu zamówić takie ciasto jak nie potraficie go upiec samemu? Przecież są firmy które się specjalizują w robieniu wypieków i dowożeniu ich we wskazane miejsce, przykład macie tutaj http://e-torty.pl/ firma współpracuje z cukierniami z całego kraju, więc jest pewne, że zamówienie będzie dostarczone świeże. Zresztą miałem okazję jeść od nich tort i naprawdę mało że był wyróżniający się to jeszcze do tego pyszny.