Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ulubione restauracje - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Jedzenie & Kulinaria (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Ulubione restauracje (/showthread.php?tid=2101)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Ulubione restauracje - Maturzysta - 02-10-2015 07:11

Ja bardzo lubię poznawanie nowych smaków. Ulubioną restauracją jest Mekong w Krakowie. A najbardziej smakują mi owoce morza.
Jakie wy polecacie restauracje i gdzie?


RE: Ulubione restauracje - jokerek - 06-10-2015 16:07

Moją ulubioną restauracją jest na wrocławskim Kozanowie - Buon Appetito - Trattoria Italiana Smile))


RE: Ulubione restauracje - Lukrecja - 27-11-2015 19:42

Moją ulubioną potrawą z takich serwowanych przez lokale gastronomiczne jest pizza, a jeżeli chodzi o pizza Kraków, bardzo smaczną serwują w Da Marco. Moją ulubioną jest Diavola z oregano, salami i pieczarkami, niby prosta, a jednak bardzo smaczna. Co więcej, zawsze do przygotowania pizzy w tym miejscu są używane świeże składniki i odpowiednio długo wyrabiane ciasto i tak sobie myślę, że stąd ich wyborny smak.


RE: Ulubione restauracje - kosmonauta - 08-02-2016 17:34

Znajomi mają restaurację i masarnię. Właśnie sobie kupili do niej stół rozbiorowy z ZFM, żeby mieć zawsze świeże produkty.


RE: Ulubione restauracje - lilka91 - 21-03-2016 14:53

Ja uwielbiam restauracje włoskie jak np Torino - http://www.restauracja-torino.pl/ Z chęcią jem obiady na mieście w weekendy. To taka moja odskocznia i możliwość zjedzenia nowych potraw. Moje kubki smakowe wtedy wariują a ja wpadam w zachwyt nad każdym kawałkiem pizzy lub makaronu. Uwielbiam!


RE: Ulubione restauracje - Razitys - 28-03-2016 17:52

Mieszkam w Krakowie i mam parę typów, jeśli chodzi o ulubione miejsca, ale bardzo fajną knajpą są Scandale na Kazimierzu - w sumie mieszkam niedaleko, więc zawsze mam blisko, a pierwszy raz byłam tam na imprezie firmowej parę ładnych lat temu. No i od tego czasu regularnie się tam zjawiam, chyba nie ma przyjemniejszego miejsca na wspólne plotki z przyjaciółkami


RE: Ulubione restauracje - Hokus - 19-04-2016 14:19

Pod Warszawą jest przyjemna restauracja - Lawenda. Warto rzucić okiem chociażby na okolicę: http://jachranka.pl/


RE: Ulubione restauracje - yoohoo - 28-04-2016 15:42

Ja pokochałam pizzerię Margherita we Wrocławiu. Nie mogę się doczekać, aż tam wrócę.


RE: Ulubione restauracje - kris12 - 09-05-2016 13:07

Koniecznie zajrzyjcie sobie na tę stronę. Mają tam bardzo dobre pizze z różnymi dodatkami. Same lokale też są ok (pizzeria ma 2 lokalizacje) Ogromnym plusem jest to, że można u nich składać zamówienia online. Nie trzeba nigdzie jeździć, dzwonić, oczekiwać na połączenie.


RE: Ulubione restauracje - tibliska - 09-05-2016 17:11

Uwielbiam meksykanskie jedzenie więc nie jest zaskoczeniem, ze ulubione restauracje w moim mieście to te ktore serwują własnie takie dania, pychota!