Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Makijaż. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Makijaż. (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Makijaż. - Anakonda - 11-03-2013 14:05

To w takim razie wolę iść na łatwiznę, nie mam tyle czasu, żeby wystawać przed lustrem i ćwiczyć Big Grin


RE: Makijaż. - Magda.W. - 11-03-2013 15:36

Jeśli ktoś bardzo chce to krok po kroku, nauczy się jak osiągnąć taki efekt .... tylko trzeba ćwiczeń i wprawy Smile


RE: Makijaż. - Anakonda - 12-03-2013 14:35

Tylko ciekawe, kto ma tyle czasu, żeby krok po kroku próbować i się uczyć? Big Grin Ciekawi mnie to bardzo ;-))


RE: Makijaż. - Natalka - 13-03-2013 10:31

nie musisz spędzać godzin przed lustrem, wystarczy kilka minut, chodzi o trening, pewna rękaw i przede wszystkim dobra instrukcja, jak zobaczysz np jakiś filmik to później jest znacznie łatwiej powtórzyć. Ja tak miałam z robieniem paznokci na wodzie, myślałam że nie ogarnę, a teraz zajmuje mi to kika minut i wyglądają super!


RE: Makijaż. - Anakonda - 15-03-2013 15:02

Kwestia paznokci mnie przekonuje, bo sama kiedyś podglądałam na blogach sposoby na zdobienie naturalnych pazurków i choć na początku mi nie szło, to po czasie tak się wkręciłam, że byłam w całej okolicy znana z malowania wzorków na pazurach, dziewczyny przychodziły przed weselami i studniówkami, blog prowadziłam... Ale w kwestii makijażu próbowałam już kilka razy zastosować wskazówki z filmików i tutoriali i za każdym razem wyglądałam jak panda Tongue


RE: Makijaż. - ynieski - 16-03-2013 18:03

(15-03-2013 15:02)Anakonda napisał(a):  Kwestia paznokci mnie przekonuje, bo sama kiedyś podglądałam na blogach sposoby na zdobienie naturalnych pazurków i choć na początku mi nie szło, to po czasie tak się wkręciłam, że byłam w całej okolicy znana z malowania wzorków na pazurach, dziewczyny przychodziły przed weselami i studniówkami, blog prowadziłam... Ale w kwestii makijażu próbowałam już kilka razy zastosować wskazówki z filmików i tutoriali i za każdym razem wyglądałam jak panda Tongue

to musiało śmiesznie wyglądać Big Grin Moja dziewczyna jest na jakimś kursie wizażu i tam się wszystkiego uczy od podstaw. Jak Ciebie to też kręci to polecam pójście na taki kurs Smile


RE: Makijaż. - Anakonda - 20-03-2013 12:38

Myślę, że nie kręci mnie to, na co dzień wystarczy mi skromny delikatny makijaż, a ślubny zlecę jednak jakiejś profesjonalistce, za tydzień mam umówioną wizytę u kosmetyczki, żeby dogadać szczegóły i wybrać kolorystykę makijażu Smile


RE: Makijaż. - woljin - 20-03-2013 14:04

(20-03-2013 12:38)Anakonda napisał(a):  Myślę, że nie kręci mnie to, na co dzień wystarczy mi skromny delikatny makijaż, a ślubny zlecę jednak jakiejś profesjonalistce, za tydzień mam umówioną wizytę u kosmetyczki, żeby dogadać szczegóły i wybrać kolorystykę makijażu Smile

Wstaw później fotki z takim makijażem Smile


RE: Makijaż. - Majka - 22-03-2013 16:59

Ja lubię, robiąc makijaż wprowadzać jakieś nowe tricki znalezione w necie lub gazetach - i wcale nie trzeba spędzać przy tym kilku godzin - 15 min przed wyjściem wystarczy.


RE: Makijaż. - Anakonda - 25-03-2013 15:42

woljin no co Ty, żadnych zdjęć nie będę wrzucać ;P