Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Urodziny w knajpce - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Rodzina (/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: Urodziny w knajpce (/showthread.php?tid=1993)



Urodziny w knajpce - Maziaja - 01-09-2015 22:33

Jak myslicie? Czy przyjecie urodzinowe w orientalnej, krakowskiej restauracji Mekong to dobry pomysł?


RE: Urodziny w knajpce - SaMa3 - 10-09-2015 20:54

Gusta są różne. Mnie by się podobało.


RE: Urodziny w knajpce - jackov88 - 23-09-2015 11:02

Mi również by się podobało, więc chyba warto jest coś takiego zorganizować Wink


RE: Urodziny w knajpce - kosmonauta - 06-11-2015 14:31

Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Przede wszystkim nie będzie trzeba potem sprzątaćSmile


RE: Urodziny w knajpce - dziewczynaszamana - 23-05-2016 19:50

I nie trzeba będzie przygotowywać jedzenia Wink


RE: Urodziny w knajpce - Anakonda - 24-05-2016 08:25

coraz częściej jednak organizuje się urodziny w restauracjach czy klubach, to się stało ostatnio modne


RE: Urodziny w knajpce - charlotte - 29-09-2016 18:08

Ja właśnie zastanawiam się nad zorganizowaniem urodzin dla córki. Początkowo chciałam wynająć salę w restauracji ale pogoda dopisuje i chyba zorganizujemy przyjęcie w ogrodzie/domu. Trafiłam na http://dmuchancesilesia.pl/ i namawiam męża na wynajęcie jakiegoś dmuchanego zamku albo statku dla dzieciaków. Co o tym myslicie?


RE: Urodziny w knajpce - lidka - 21-11-2016 19:35

Coraz powszechniejsze jest to, że wynajmuje się animatorów, którzy profesjonalnie poprowadzą urodziny. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie i sposób na to, aby podczas imprezy urodzinowej nikt się nie nudził. Jak wyglądają tego typu animacje zobaczycie na tej stronie


RE: Urodziny w knajpce - Morwa - 06-04-2017 23:30

Jeśli wiesz, że Twoim gościom spodoba się taki klimat i menu to jak najbardziej. Nie jestem zwolenniczką domówek urodzinowych, bo strasznie z nimi dużo roboty. Najpierw gotowanie, potem obsługiwanie i sprzątanie. Tym sposobem solenizantka zamiast odpocząć jest przemęczona.