Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Czy adoptować psa? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Zwierzęta (/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Wątek: Czy adoptować psa? (/showthread.php?tid=1974)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Czy adoptować psa? - Czekan - 13-11-2015 14:50

(06-11-2015 15:32)ulik napisał(a):  Ja również adoptowałem psa dwa lata temu i uważam że podjąłem najlepszą decyzję jaką mogłem podjąć Smile Psiak chodzi cały czas za mną jest moim cieniem co mi w ogóle nie przeszkadza. Rasowce zawsze znajdą dom a takie psiaki ze schroniska mało kiedy więc i ja uważam że to bardzo dobry pomysł aby adoptować psa ze schroniska Smile

Świeta racja. O rasowego psa będą się wszyscy zabijać, a o tych mieszańco - kundelkach nikt pamiętać nie będzie jakby to miałybyć jakieś odpady. Ja mam 2 pieski z adopcji. Wzięte w odstępie ok 4miesięcy. Jeden dorosły duży wilczurowaty i jeden mniejszy kundelek. Czy adoptować psa? Moja odpowiedź brzmi tak. A to czy każdy powinien to już inna bajka. Nie masz warunków lokalowy, nie stać cię na opiekę weterynaryjną czy choćby zaczipowanie psiaka takimi czipami jak na https://www.cbdzoe.pl/ to nie zawracaj sobie głowy, bo pies to nie zabawka.


RE: Czy adoptować psa? - ramoneska - 15-11-2015 14:46

Tak. Psy ze schroniska oraz znajdy są najwierniejsze. Ja kiedyś miałam psa znajdę a teraz ma kota znajdę.


RE: Czy adoptować psa? - Yashika - 10-12-2015 22:44

najlepiej jest zabrać psiaka ze schroniska jest tam bardzo duzo różnego rodzaju zwierzaków które tylko czekają na dom.


RE: Czy adoptować psa? - GrazkaaW - 17-01-2016 16:07

Też jestem zdania, że lepiej jest adoptować niż kupować. Schroniska są przepełnione psami, które szukają domu.


RE: Czy adoptować psa? - macia - 06-04-2016 00:33

Ja mam psa ze schroniska Smile


RE: Czy adoptować psa? - blaack - 29-04-2016 22:26

Sądzę, że to bardzo dobry pomysł, jest tyle psów potrzebujących pomocy. Sam mam psa z adopcji i żaden nie będzie wierniejszy i bardziej oddany


RE: Czy adoptować psa? - Arzstiv - 04-05-2016 16:15

Dużo jest biednych zwierząt w schroniskach, więc jeżeli masz ochotę mieć psa to bardzo dobrym wyjściem jest adopcja. Smile


RE: Czy adoptować psa? - Opalareq - 10-05-2016 15:25

Adopcja psa to bardzo dobre rozwiązanie. Smile Jeżeli nie mamy skąd wziąć małego pieska to lepiej przygarnąć. Smile


RE: Czy adoptować psa? - kajteeek - 13-06-2016 18:46

Też tak uważam. Jest tyle psów, które czekają aż się je przygarnie.


RE: Czy adoptować psa? - ArekW - 26-08-2016 00:39

Warto, ale myślę, że najlepiej szczeniaka, żeby móc go wychować, wytresować i aby nas polubił.