Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Czy adoptować psa? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Zwierzęta (/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Wątek: Czy adoptować psa? (/showthread.php?tid=1974)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Czy adoptować psa? - nietomek - 25-08-2015 13:57

Hej Smile Czy Waszym zdaniem adopcja psa to dobry sposób? Tutaj jest serwis typu "oddam psa". Myślicie, że to jest lepsze wyjście niż brać z hodowli?


RE: Czy adoptować psa? - gatta - 27-08-2015 15:10

Oczywiście, że adoptować! To piękny gest!


RE: Czy adoptować psa? - mekanik87 - 28-08-2015 14:07

Jeżeli masz taką okazję, to pewnie że brać. Psy są bardzo dobrymi zwierzętami.


RE: Czy adoptować psa? - Klakier3 - 11-09-2015 12:36

Trzeba pomagać zwierzętom. Mam nadzieję, że adoptowałeś tego psa.


RE: Czy adoptować psa? - jackov88 - 23-09-2015 11:05

Adoptowanie jakiegoś zwierzęcia, to naprawdę bardzo miły gest. Czasami widzimy jak w te schroniska są przepełnione, więc warto się wtedy zastanowić nad adopcją.


RE: Czy adoptować psa? - charlotte - 13-10-2015 19:10

Adoptowane zwierzęta są bardzo wdzięczne i pokazuja to na każdym kroku Smile Wiem bo sama przygarnęłam jakiś czas temu psa. Należy jednak pamiętać, ze pies to nie zabawka i trzeba odpowiednio o niego dbać. Z pewnością przyda się legowisko, majtki na cieczkę cociażby takie jka tu http://allezoo.com.pl/563-majtki-na-cieczke jakieś ubranko na chłodne dni jeśli psiak nie ma grubej sierści, smycz, miska i jakieś zabawki. Dla mnie pies to członek rodziny i tak też go traktuję.


RE: Czy adoptować psa? - Lukrecja - 19-10-2015 20:50

Sama też adoptowałam suczkę w ubiegłym roku i jest to najwspanialszy pies na świecieSmile)


RE: Czy adoptować psa? - Sitonius - 29-10-2015 19:06

Pewnie że tak , bardzo dobre rozwiązanie, taki psiak od razu się do nas przywiąże za to co dal niego zrobilismy, ja tez planuję tak zrobić.


RE: Czy adoptować psa? - maminka - 02-11-2015 21:23

Sama adoptowałam kota, który ma problemy i może jeść jedynie karma dla kota z alergią Smile Jest jednak kochany i wdzięczny, że znalazł opiekunów Smile


RE: Czy adoptować psa? - ulik - 06-11-2015 15:32

Ja również adoptowałem psa dwa lata temu i uważam że podjąłem najlepszą decyzję jaką mogłem podjąć Smile Psiak chodzi cały czas za mną jest moim cieniem co mi w ogóle nie przeszkadza. Rasowce zawsze znajdą dom a takie psiaki ze schroniska mało kiedy więc i ja uważam że to bardzo dobry pomysł aby adoptować psa ze schroniska Smile