Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Buty do biegania - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Buty do biegania (/showthread.php?tid=1969)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Buty do biegania - dzika_pantera - 03-08-2020 13:17

Od lat biegam i złamuje się tym zawodowo, moim zdaniem lekarz medycyny sportowej i konsultacje dokładnie pomogą Wam uporać się z takimi problemami. To bardzo ważne, aby używać odpowiedniego sprzętu i dopasować trening do możliwości.


RE: Buty do biegania - betty36 - 06-08-2020 11:32

Ja biegam raczej tak rekreacyjnie żeby polepszyć swoją kondycję i zadbać o utrzymanie odpowiedniej wagi. Ostatnio udało mi się kupić naprawdę fajne, wygodne buty. Mam tutaj na myśli Nike Air Max 97. Ich bardzo duży wybór znajdziecie na stronie: https://domodi.pl/nike-air-max-97-damskie Sprawdzają się świetnie podczas uprawiania sportu, ale także na co dzień ponieważ pasują do wszystkiego Smile


RE: Buty do biegania - seba - 07-08-2020 09:42

Oprócz butów do biegania, warto też kupić sobie dobre słuchawki. Dzięki nim bieganie będzie jeszcze przyjemniejsze. W artykule https://sportoweakcesoria.com/sluchawki/jakie-sluchawki-do-biegania-wybrac/ poczytacie o tym, jakie słuchawki najlepiej wybrać.


RE: Buty do biegania - trynut - 07-08-2020 13:01

Zgadzam się z poprzednikiem - dobre słuchawki do biegania są według mnie niezbędnym akcesorium! Dzięki nim aktywność jest o wiele przyjemniejsza. Ja korzystam teraz z Philipsów TASH402 - bardzo wygodne i oferują dobry dźwięk. Aktualnie można je kupić w promocji i otrzymuje się dostęp do planów treningowych w aplikacji Diet & Training by Ann.


RE: Buty do biegania - yoohoo - 02-08-2021 15:46

Klasykiem są chyba pumy, choć ja biegam w zwykłych adidasachSmile


RE: Buty do biegania - Greysowa - 12-08-2021 22:25

Najważniejsza jest dobra podeszwa, z dobrą amortyzacją. Ja to kupowałam sobie już takie porządniejsze buty, te są bardzo ważne przy bieganiu. Biegam nie tylko wiosną, latem i jesienią, także i zimąSmile No ale jak w domu stoi bieżnia matrix no to można trenować.


RE: Buty do biegania - Areni - 19-08-2021 12:43

Mam trzy pary butów do biegania, ale jeśli mam być szczera, to najlepiej biega mi się w tych najbardziej wysłużonych, najstarszych. Super, że udało mi się je podkleić klejem Tadam (trzyma rewelacyjnie i nie widać, że były klejone), bo mogę sobie jeszcze spokojnie w nich pobiegać Smile


RE: Buty do biegania - Urd - 06-09-2021 05:14

(19-08-2021 12:43)Areni napisał(a):  Mam trzy pary butów do biegania, ale jeśli mam być szczera, to najlepiej biega mi się w tych najbardziej wysłużonych, najstarszych. Super, że udało mi się je podkleić klejem Tadam (trzyma rewelacyjnie i nie widać, że były klejone), bo mogę sobie jeszcze spokojnie w nich pobiegać Smile
a gdzie kupiłaś taki klej, zdradzisz? u nas by się pewnie sprawdził, szkoda wyrzucić a szewca u nas w mieście nie ma, 30KM trzeba jechać. Taki klej sporo by rozwiązał Smile


RE: Buty do biegania - Areni - 09-09-2021 19:28

Kupiłam Tadam akurat w małym osiedlowym sklepie, ale widziałam też w Biedronce i chyba w Castoramie, więc warto szukać.


RE: Buty do biegania - oetadam - 09-10-2021 17:20

Witam! Urd, klej TADAM® kupisz w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl