Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Kolejka drewniana - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Kolejka drewniana (/showthread.php?tid=1966)

Strony: 1 2


Kolejka drewniana - czarneszpilki - 24-08-2015 11:14

Kolejki gwarantują wiele godzin zabawy. Wciągają zarówno najmłodszych jak i dorosłych. Na platformach można odgrywać różne scenariusze co pozytywnie wpływa na wyobraźnię dziecka i jego motorykę.

Zobaczcie jakie świetne kolejki można teraz dostać w sklepach:
[Obrazek: kolejka%20stolik.jpg]
Źródło: kolejka drewniana sklep Maxi Zabawa


RE: Kolejka drewniana - Vingerools - 24-08-2015 14:52

Bardzo fajny pomysł dla dziecka na prezent na gwiazdkę muszę się powaznie nad nim zastanawić , podejrzewam że tak szybko się nie znudzi, a i strasi mogą się pobawić he he.


RE: Kolejka drewniana - gatta - 27-08-2015 15:09

Świetna ta kolejka! Też jestem ciekawa ile kosztuje.


RE: Kolejka drewniana - Pinghafcu - 14-01-2016 15:56

Fajnie to wyglada dobrze sie prezentuje ale raczej nie dla dziecka bo dzieciak nie bardzo moze sie takimi delikatnymi rzeczami bawic


RE: Kolejka drewniana - BiegunMarek - 15-01-2016 10:10

Kupiłem podobny zestaw dzieciom. 10 minut się bawiły. :/ Elektryczna kolejka! To jest to.


RE: Kolejka drewniana - bodzio88 - 18-01-2016 21:34

(24-08-2015 14:52)Vingerools napisał(a):  Bardzo fajny pomysł dla dziecka na prezent na gwiazdkę muszę się powaznie nad nim zastanawić , podejrzewam że tak szybko się nie znudzi, a i strasi mogą się pobawić he he.

Sam bym się pobawił. Smile Myślałem, że z takich zabawek już wyrosłem.


RE: Kolejka drewniana - kostusia - 19-01-2016 13:07

Bardzo fajny pomysł na prezent.
Dla starszych dzieci można tez kupić takie prezenty DIY. Np to http://www.ecoflores.eu/pl/c/Formy-i-foremki-do-mydel/62
Takie foremki na pewno spodobają się wszystkim dziewczynkom, jak dokupicie pozostałe akcesoria będzie mogła stworzyć swoje mydełka i przy tym świetnie się bawićSmile


RE: Kolejka drewniana - edddekk - 19-06-2016 21:20

Fajna sprawa z tą kolejką Smile


RE: Kolejka drewniana - Proster - 21-06-2016 16:42

Fajna sprawa takie kolejki jak kogoś to cieszy. Ja miałem okazję na żywo widzieć całą kolekcję gromadzoną przez dobrych kilka lat u znajomego na strychu. Smile Całe mini miasteczko, świetna sprawa.


RE: Kolejka drewniana - Lukrecja - 07-11-2016 16:43

Pociągi czy też kolejki różnego rodzaju są jednymi z najbardziej lubianych zabawek. Bądź co bądź moja córeczka dostała duży zestaw z torami w ubiegłym roku, więc w tym szukając pomysłu na prezent mikołajkowy, stwierdziłam, że postawię na listymikolaja . Tak konkretnie mam na myśli video od tej ukochanej przez dzieci postaci, które zawiera powitanie wraz z imieniem dziecka i fajną prezentację, w której znajdą się m.in. zdjęcia dziecka. Co sądzicie o takim pomyśle?