Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wolontariat studencki - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Wolontariat studencki (/showthread.php?tid=1918)



Wolontariat studencki - ragerian87 - 25-07-2015 02:51

Mnie od dawna męczy wyjazd na wolontariat do Ameryki Południowej, fajnie byłoby poznać tamtejszą kulturę, kiedyś tam w końcu Indianie mieszkani, co myślicie o takim wyjeździe ? Ostatnio znalazłem nawet niesamowitą sprawę na wyjazd dla wolontariuszy z AIESEC :
http://aiesec.pl/dla-studentow/wyjedz-na-praktyke-lub-wolontariat/global-citizen/ gwarantują pełne wyżywienie i nocleg !


RE: Wolontariat studencki - Guwern23 - 02-08-2015 13:20

To mogłaby być świetna przygoda. Myślę, że warto zaryzykować.


RE: Wolontariat studencki - avatarus - 17-08-2015 01:02

Zamiast wolontariatu to poszukaj może po prostu pracy jak znasz język, w stanach ponoć nie ma czegoś takiego jak bezpłatne praktyki. Tam każdy znajdzie pracę, o ile tego naprawdę chce.


RE: Wolontariat studencki - lidka - 21-02-2016 20:57

Na tego typu wyjazdy mogą jeździć już licealiści. Są to wolontariaty krótkoterminowe dla młodzieży w wieku od 16 do 19 lat. tego typu wolontariat to dodatkowe punkty przydane w aplikowaniu na dobre uczelnie zagraniczne, oraz oczywiście niezapomniana przygoda z udziałem młodzieży z całego świata.


RE: Wolontariat studencki - Torczi - 22-02-2016 12:09

Ja bym się bardziej chciał wybrać na wschód. Wink ale ogólnie fajna inicjatywa.


RE: Wolontariat studencki - darek95 - 22-02-2016 21:50

(22-02-2016 12:09)Torczi napisał(a):  Ja bym się bardziej chciał wybrać na wschód. Wink ale ogólnie fajna inicjatywa.

Poważnie?


RE: Wolontariat studencki - Angel - 23-02-2016 15:37

Mogę jedynie polecić. Smile Warto poznać tamtejszą kulturę, człowiek staje się bardziej wyrozumiały i czuły na ludzkie cierpienie, ale też są piękne widoki.


RE: Wolontariat studencki - Karol100 - 23-02-2016 19:48

To bardzo ciekawe Tongue Taki sponsoring zdecydowanie korzystnie wpłynie na zainteresowanie. W końcu nie wszędzie gwarantują wyżywienie i nocleg, a już w ogóle nie licealistom Tongue


RE: Wolontariat studencki - Anakonda - 29-02-2016 23:06

wszystkiego trzeba próbować