Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Pytanie xDD - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Pytanie xDD (/showthread.php?tid=191)

Strony: 1 2


Pytanie xDD - XxKasiaxX3 - 15-06-2012 01:23

Czy można zajść w ciąże dzień po okresie poprzez preejakulat ? podejrzewam że to są dni nie płodne.. wytrysku nie było.Huh

prosze o szczere odpowiedzi Smile


RE: Pytanie xDD - Zepsuta. - 15-06-2012 02:01

Skoro nie było wytrysku to czym się martwisz ? Smile Poza tym nie sądzę że tuż po okresie ma się dni płodne.


RE: Pytanie xDD - XxKasiaxX3 - 15-06-2012 02:22

Zepsuta.. http://pl.wikipedia.org/wiki/Preejakulat tym Sad


RE: Pytanie xDD - Zepsuta. - 15-06-2012 02:24

Uwierz mi nie sądzę żebyś miała czym się martwić Smile.


RE: Pytanie xDD - Demolition Man - 15-06-2012 02:24

No jeśli chodzi o preejakulat to jest możliwe zajście w ciąże kiedy płyn dostanie się do pochwy, a czy dzień po okresie to chyba nie...


RE: Pytanie xDD - XxKasiaxX3 - 15-06-2012 02:31

hmm... sama nie wiem co myśleć.. Sad nie chce mi się opisywać całej historii bo nie wiem czy to istotne.. po za tym nie chce żeby ktoś się śmiał z tej sytuacji Sad


RE: Pytanie xDD - Zepsuta. - 15-06-2012 02:32

Nikt tu się nie będzie z niczego śmiał ponieważ jest to forum ogólnotematyczne dla nastolatków i każdy może tu pisać o swoim problemie Smile.


RE: Pytanie xDD - XxKasiaxX3 - 15-06-2012 02:36

Zepsuta Big Grin Wiesz nigdy nic nie wiadomo... po 2 ty tak cały czas siedzisz na tym forum 24h na dobe?Big Grin po 3 ... cała sytuacja będzie potrzebna to uzyskania odpowiedzi?Smile


RE: Pytanie xDD - Hatsu - 15-06-2012 11:20

Szanse są bardzo nikłe Wink Preejakulat to nie to samo co sperma, właściwie to zupełnie co innego - owszem mogą się w nim znajdować plemniki ale nie są one najlepszej jakości i [jeśli już są] to w takiej ilości, że żal pisać xD Preejakulat ma jedynie na celu ułatwienie "ślizgu" ;P Nie znam się na cyklu miesiączkowym - najlepiej gdybyś sprawdziła sobie swoje dni płodne przy pomocy jakiegoś kalendarzyka [słaba sprawdzalność, ale z tego co czytałem teraz na różnych forach mniej więcej 2 dni po ostatnim dniu okresu są w miarę bezpieczne - ale to wiadomo, ludzie mówią Wink] Ja bym się nie martwił na zapas bo stres może wywołać tylko objawy podobne do ciąży [twój mózg będzie myślał, że jesteś bo Ty będziesz tak myślała ;P]

Pozdrawiam Wink


RE: Pytanie xDD - XxKasiaxX3 - 15-06-2012 14:12

dzięki za otuchę Wink)

nie ma się czego bać ? Wink