Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ile kosztuje podróż wakacyjna? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Ile kosztuje podróż wakacyjna? (/showthread.php?tid=1874)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - Exi10 - 04-05-2016 10:22

Dokładnie. Nie da się odpowiedzieć na to pytanie. Smile Mogą Cię kosztować 100zł. Big Grin jak pojedziesz do babci na wieś.


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - gatta - 06-05-2016 15:41

Moim zdaniem to, ile kosztują wakacje zależy od wielu czynników. Jak się jedzie na własną rękę to taniej. Jak w kraju, nie za granicą - tak samo.


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - gufi - 12-05-2016 15:27

Ja w tym roku spędzę wakacje na kempingu. Zawsze wyszukuję go na portalu CampRest. Codziennie pojawiają się na nim różne artykuły, w których opisywane są ciekawe miejsca w Europie oraz informacje o tym co można tam robić i na jakim campingu się najlepiej zatrzymać. Jeszcze nie skompletowałam wszystkich potrzebnych rzeczy ale mam trochę czasu do wakacji. Takie podróżowanie nie jest drogie


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - Yayo - 14-05-2016 14:04

Wszystko zależy od tego gdzie sie chce jechać. Wiadomo, że jak sie złozy parę osób jak sie jedzie np własnym autem to wychodzi taniej. Ja w tym roku chciałbym wyczarterować jacht do Chorwacji http://www.globtourist.com/rejsy-chorwacja.html dlatego zbieramy ekipe aby obnizyc koszty.


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - marcela - 23-05-2016 19:10

jadąc nad Polskie morze wydawaliśmy zawsze z mężem około 3 tys. złotych, w porywach do 4. W tamtym roku byliśmy na Majorce i wydaliśmy troszkę ponad 2 Smile więc niekoniecznie za granicą jest drożej, ale co się dziwić loty na majorkę kosztowały nas niecałe 300 zł od osobySmile


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - charlotte - 25-05-2016 11:27

Koszty podróży są bardzo różne. Duzo zależy od tego czy jedzie się na własna rękę czy z biurem. Ja podróżuję zawsze sama bo wychodzi znacznie taniej. Wczoraj znalazłam kostiumy jednoczęściowe i chyba zamówię kilka na moje wakacje na Kubie Wink W tym roku mam zamiar podróżować po świecie i wygrzewać się na plaży Smile


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - zu0816 - 22-06-2016 08:05

Ja na wakacjach nie oszczędzam Big Grin Odkładam przez cały rok po to żeby podczas urlopu niczego sobie nie żałować. Ostatnio znalazłam obiekt wczasowy sarbinowo i chyba tam się wybiorę w tym roku. Dzieciom obiecałam morze i musze dotrzymać słowa Smile Mam nadzieję, że im się spodoba bo ja szczerze nie mogę się doczekać.


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - kostusia - 22-06-2016 21:34

To wszystko zależy od tego czy organizujesz to sam czy przez biuro podróży czy w Polsce czy zagranicą. Ja osobiście polecam wakacje w Polsce najlepiej na Mazurach. Jeżeli chodzi o miejsce to polecam ten http://vita.augustow.pl/ pensjonat Smile


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - bluem - 17-08-2016 18:21

Koszt może być różny, jeśli wybierzesz się pod namiot to zaoszczędzisz na kosztownych noclegach, a co do sprzętu skompletujesz go na 8a.pl i posłuży wiele lat jeśli polubisz takie wyprawy. Smile


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - kajteeek - 22-08-2016 13:15

no nie jestem co do tego przekonany. Każda podróż kosztuje i choć można zminimalizować koszty, to nie da się ich całkiem wyłączyć.