Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ile kosztuje podróż wakacyjna? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Ile kosztuje podróż wakacyjna? (/showthread.php?tid=1874)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - gatta - 14-10-2015 16:06

Zgadza się - Turcja po ostatnim wydarzeniu nie jest bezpieczna. Lepiej dopłacić, a czuć się bezpiecznie.


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - czarneszpilki - 15-10-2015 14:41

Jak wyberzesz się w polskie strony to na pewno utniesz koszty Smile ja wybrałam się do Willi Majerczyk, tutaj namair - http://www.willa.majerczyk.pl/
Cudowna okolica i mnóstwo atrakcji


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - waldy - 31-10-2015 22:10

Jak to zostało już powiedziane w tym wątku, wszystko zależy gdzie się jedzie i jakim środkiem transportu. Wczasy warto rezerwować z dużym wyprzedzeniem bo zawsze można ciutkę zaoszczędzić. Niedawno w Itace na przykład pojawiła się oferta na Lato 2016 i niektóre kierunki są w bardzo korzystnych cenach.


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - Yayo - 19-12-2015 19:17

hmm mnie wczasy rodzinne nad morzem polskim - 2 tygodnie - kosztowaly mnie 3 tysiaki, wiec w sumie nie tak duzo. Pogoda w sierpniu byla naprawde cudowna. Jaroslawiec, bo tam bylismy - wspaniale, malownicze miasteczko. Super sprawa!


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - Luke - 10-01-2016 23:54

Hmmm, pytanie cokolwiek dziwne. Zbyt wiele czynników odpowiada za cenę wakacji. Co z tego że jeden wyda 3 tysiące, jak drugi za podobny kierunek wybuli 5 koła. Prosty przykład: wyjedziesz sobie nad jezioro pod namiocik, gdzie głównymi aktywnościami będzie pluskanie się w wodzie, jedzenie grilla i picie, to wydasz mniej, niż jak załatwisz sobie spoko kwaterę i będziesz chciał żeglować poprzez np. tes 32 dreamer czarter mazury - wtedy siłą rzeczy koszta rosną. Dlatego według mnie tego typu porównania nie mają większego sensu, są zbyt ogólnikowe.


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - charlotte - 16-01-2016 21:25

To zależy jaka podróż,dokąd, czym itd. Wiele czynników nakłada się na cenę.
My w tym roku planujemy trzy podróże i każda ma inną cenę. W lutym chcielibyśmy spędzić ferie nad bałtykiem w Primavera Cena jest moim zdaniem bardzo ok, atrakcji całe mnóstwo i możliwość relaksu w SPA. Latem pewnie będą Czechy i Austria a na jesień marzy nam się podróż do Argentyny ale to raczej mało realne ;P


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - kosmonauta - 18-01-2016 14:24

świetnie się ta podróż prezentujeSmile


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - Coldasice - 21-01-2016 11:21

Na przykład Dominikana kosztuje około 3500zł za osobę.


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - Yayo - 23-01-2016 21:18

To zależy gdzie chce się jechać. Ja na przełomie roku wybrałem się w Bieszczady Polska i nie wydałem zbyt wiele. Wiadomo, że ceny teraz sa niższe niż latem. Generalnie wszystko zalezy od ceny noclegu jaki sobie zamówimy Smile


RE: Ile kosztuje podróż wakacyjna? - Layla16 - 09-02-2016 19:30

Jeszcze sobie dolicz do tego wypożyczenie samochodu jeśli chcesz się na to decydować. Co prawda dzisiaj to nie wychodzi drogo, no patrząc po stronie http://www.fleetcorp.pl to nawet za 60 złotych za dobę można mieć auto, ale jak wyjeżdżasz na 2 tygodnie to już jakiś koszt się robi. I ewentualnie policz parking strzeżony.